HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Opočno 13:1

Dorost vrátil Opočnu jedinou porážku v sezóně

15.12.2012
Druhý domácí zápas mají za sebou kluci z dorostu. V krajské lize dokázali vyhrát po dvanácté z třinácti doposud odehraných zápasů, když porazili tým Opočna, který do Krkonoš přijel s pozicí jediného týmu v soutěži, který dokázal krkonošský dorost obrat o body. Na podruhé se ale tak nestalo a Krkonoše si doma ponechali tři body za výhru 13:1.
13.kolo, pátek 14.12.2012,
13:1
Opočno
Hlubuček - Janata, Mikulík, Chleborád, Erban, Junek, Mazač (41. Lamač) - Háze, Sedláček, Baudyš - Patzelt, Stanev, Kerekanič - Tatar (41. Hlaváč), Exner, Moník F.
Jedlinský (41. Polák) - Suchánek, Rejchrt, Zima, Macek, Vašata, Šanovec, Smola, Mráz, Mervart, Jirka, Ehl, Kopecký, Mňuk, Franc
Třetiny: 5:0, 4:1, 4:0  Branky a nahrávky: 1. Háze (Sedláček), 5. Baudyš (Chleborád), 12. Baudyš (Háze), 15. Sedláček (Háze), 18. Junek (Mazač), 28. Mikulík (Sedláček), 32. Háze (Sedláček), 37. Stanev (Erban), 37. Tatar (Moník F.), 48. Exner (Junek, Lamač), 52. Patzelt, 54. Baudyš, 59. Patzelt - 36. Suchánek Vyloučení: 3:2 Využití: 0:0, V oslabení: 1:0 Diváci: 53
Soupeři, který nás zatím jako jediný dokázal v prvním vzájemném zápase v Opočně porazit (5:3), jsme chtěli porážku vrátit i s úroky. Hosty, kteří přijeli do Vrchlabí i s hrstkou fanoušků, jsme od počátku utkání prakticky nepustili z jejich obranné třetiny. Výsledkem bylo pět gólů v jejich brance během první části. V dalších třetinách jsme přidali vždy po čtyřech gólech a jednou jsme nedůslednou obranou dovolili skórovat i hostům. Zápas tak skončil vysokým vítězstvím domácích, kteří si tím upevnili vedení v tabulce krajské ligy dorostu.