HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Náchod - HC Krkonoše 1:11

Dorost v zápase s Náchodem dosáhl již na 10. vítězství v sezóně

04.12.2012
Dorostenci si z ledu Náchoda odvážejí povinné body. Utkání rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli 6:0. Druhá část sice byla, co se gólů týče, vyrovnaná, a tak na ukazateli skóre svítilo před třetí třetinou 1:7. V té poslední krkonošští přidali ještě čtyři branky a navýšili tak svůj náskok. Celkové skóre - 1:11.
11.kolo, neděle 2.12.2012,
Náchod
1:11
Od týmu Náchoda jsme nedostali kopii zápisu.
Frýbová (40. Sobotka) - Janata, Mikulík, Erban, Chleborád, Špetla, Mazač, Lamač - Háze, Sedláček, Baudyš - Tatar, Exner, Patzelt - Kerekanič, Stanev, Hlaváč
Třetiny: 0:6, 1:1, 0:4  Branky a nahrávky: 24. Jelínek - 1. Sedláček (Janata), 2. Kerekanič (Chleborád), 8. Kerekanič (Erban), 14. Exner (Tatar, Patzelt), 16. Tatar (Patzelt, Erban), 20. Chleborád (Mikulík), 35. Háze (Sedláček), 42. Kerekanič (Stanev, Chleborád), 50. Hlaváč (Patzelt), 51. Mazač, 53. Baudyš (Háze) Vyloučení: 5:5 Využití: 1:0 V oslabení: 0:2 Diváci: 31
Po první třetině, která prakticky určila vítěze utkání, hráči již jen těžko hledali motivaci do dalšího boje. Navíc teplota v hronovské Wikov aréně, kde se utkání hrálo dosahovala minusových hodnot a to dělalo hráčům jisté problémy. Domácí pouze v deseti hráčích dokázali během druhé třetině využít přesilovku, a tak se šlo do kabin za stavu 1:7. V poslední třetině skórovali již jen hosté, a tak si do Krkonoš odvážejí povinné dva body.