HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nová Paka/Jičín - HC Krkonoše 0:22

Dorost uštědřil svému soupeři opravdu velký debakl

14.10.2012
V kategorii, ve které jsme loni neměli zastoupení, se naši hráči utkali se složeným týmem Nové Paky/Jičína. První třetina skončila 5:0, druhá 6:0 v náš prospěch a v té třetí jsme přidali tolik golů, jako v prvních dvou. Po čistém kontu našich brankářů, kteří se v průběhu utkání vystřídali, jsme vyhráli vysokým rozdílem 22:0!
1.kolo, pátek 12.10.2012,
Nová Paka/Jičín
0:22
Hlubuček, Frýbová - Chleborád, Erban, Janata, Mikulík, Moník J., Kynčl - Baudyš, Haze, Sedláček - Patzelt, Stanev, Kerekanič - Tatar, Moník F., Exner - Hlaváč, Rychlovský
Třetiny: 0:6, 0:5, 0:11  Branky a nahrávky: Baudyš 3 (Háze 2, Sedláček), Patzelt 3 (Stanev, Kerekanič, Baudyš), Tatar 3 (Hlaváč 2, Rychlovský), Erban 2 (Baudyš, Háze), Háze 2 (Sedláček, Baudyš), Chleborád 2 (Háze, Stanev), Sedláček 2 (Baudyš, Janata), Stanev 2 (Patzelt, Kerekanič), Exner (Moník F.), Hlaváč (Tatar), Kerekanič (Stanev)
Minulou sezónu jsme v této kategorii neměli zastoupení, proto jsme nevěděli, co můžeme od soupeře očekávat. Hned z prvního střídaní padla branka a zanedlouho jsme přidali další. Skóre po první třetině bylo 0:6 v náš prospěch. Ve druhé třetině naši hráči jen těžko hledali motivaci ke hře "na plný plyn", přesto přidali dalších pět gólů do sítě domácích. Třetí třetina se nesla v duchu předchozích, díky zjednodušení hry si kluci i s chutí zastříleli a nasázeli domácímu brankáři dalších 11 branek. Skóre se tak zastavilo na hrozivých 0:22. V zápase tak padly celkem tři hattricky a oba golmani, kteří se v půlce vystřídali, vychytali čisté konto.