HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nová Paka/Jičín - HC Krkonoše 3:15

Dorost úspěšný v Pace

06.01.2013
Jana Poskerová
Hráči Nové Paky/Jičína nebudou v dobrém vzpomínat na páteční zápas proti mužstvu HC Krkonoše. Krkonoše urvaly na ledě domácích tři body a navíc do domácí branky nastříleli patnáct branek.
15.kolo, pátek 4.1.2013,
Nová Paka/Jičín
3:15
HC Krkonoše
Frýbová, (30. Sobotka) - Janata, Mikulík, Erban, Jeřábek - Háze, Baudyš, Černý - Hlaváč, Kerekanič, Stanev - Vitoušek, Chleborád, Junek
Třetiny: (2:6,1:5,0:4)  Branky a nahrávky: 11., 20., 22. (z trestného střílení) - 7. Junek (Chleborád), 11. Háze, 12. Stanev (Kerekanič, Erban), 13. Junek (Chleborád), 14. Baudyš (Háze), 19. Vitoušek (Junek, Chleborád), 27. Junek, 28. Erban (Baudyš, Háze), 30. Junek (Erban), 32. Kerekanič (Baudyš), 38. Junek (Chleborád, Erban), 49. Janata, 55. Kerekanič (Jeřábek), 56. Stanev (Janata), 59. Háze (Baudyš) . Vyloučení:5:3 . Využití:1:1 . V oslabení: 0:1. Diváci:22.
Po třetinách 2:6, 1:5 a 0:4 si odvážíme další dva body do tabulky. V utkání se střelecky dařilo Lukáši Junkovi, který v tomto zápase vsítil soupeři pět branek.