HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Opočno - HC Krkonoše 1:12

Dorost - tentokrát přišla vysoká prohra Opočna

29.01.2013
Krkonošští dorostenci touží po postupu. A jejich plán jim zatím nad míru vychází, neboť i tento zápas byl vítězný.
20.kolo, neděle 27.1.2013,
Opočno
1:12
Polák - Suchánek, Rejchrt, Zima, Steklík, Macek, Vašata, Šanovec, Smola, Mráz, Mervart, Jirka, Krulich, Kopecký, Franc, Kubíček, Kroulík
Vomáčka (31. Frýbová) - Mikulík, Mazač, Erban, Chleborád, Kynčl, Moník J. - Háze, Sedláček, Baudyš - Lamač (31. Hlaváč), Stanev, Kerekanič - Tatar, Moník F., Exner
Třetiny: 0:4, 0:4, 1  Branky a nahrávky: 49. Mervart (Suchánek) - 5. Baudyš (Sedláček), 10. Erban (Chleborád, Stanev), 13. Sedláček (Háze), 15. Moník F. (Tatar), 21. Baudyš (Háze), 22. Exner (Moník F.), 22. Sedláček (Baudyš), 33. Háze, 41. Baudyš (Sedláček), 53. Moník F. (Exner), 53. Sedláček (Baudyš), 54. Stanev. Vyloučení: 8:11. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.
První vzájemný zápas v Opočně nás dokázali domácí jako jediní v této sezóně porazit. O toto se chtěli pokusit i v tomto zápase, ale brzy zjistili, že dnes se jim podobný kousek nepodaří. V patnácté minutě totiž prohrávali 0:4 a za tohoto stavu se šlo i do kabin. Pokud domácí doufali, že lze ještě něco s nepříznivým výsledkem udělat, tak o iluze je připravilo prvních 105 vteřin druhé třetiny, ve kterých dostali další tři branky a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. První vzájemný zápas v Opočně nás dokázali domácí jako jediní v této sezóně porazit. O toto se chtěli pokusit i v tomto zápase, ale brzy zjistili, že dnes se jim podobný kousek nepodaří. V patnácté minutě totiž prohrávali 0:4 a za tohoto stavu se šlo i do kabin. Pokud domácí doufali, že lze ještě něco s nepříznivým výsledkem udělat, tak o iluze je připravilo prvních 105 vteřin druhé třetiny, ve kterých dostali další tři branky a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Ve třetí třetině nám na tři góly stačilo dokonce pouhých 58 vteřin, a tak porážíme Opočno vysoko 1:12.