HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kladno 6:1

Dorost porazil Kladno

25.12.2013
Jana Poskerová
Tým staršího dorostu si na domácím ledě porazil se soupeřem z Kladna.
4.kolo, neděle 22.12.2013, 15:30
HC Krkonoše
Kladno
Groh, Hlubuček - Janata, Mikulík, Erban, Lamač, Junek, Jiřička, Háze, Baudyš, Rutrle, Kerekanič, Stanev, Věříš, Tatar, Chlum, Sedláček, Hlaváč, Patzelt
Melančin, Frolík - Fikáček, Němec, Dolejší, Klas, Exner, Straka, Sejf, Černý, Himl, Touva, Husník, Jizba, Vostárek, Jabůrek, Lachman, Hudec, Švec
Třetiny: 2:0, 2:0, 2:1  Branky a nahrávky:Háze (Baudyš, Rutrle), Stanev (Sedláček), Baudyš (Rutrle, Mikulík), Baudyš (Rutrle, Janata), Jabůrek (Lachman), Baudyš (Rutrle), Tatar (Chlum), .
Ve čtvrtém kole nadstavbové části ligy staršího dorostu jsme na domácím ledě ve Vrchlabí přivítali družstvo PZ Kladno. Našim borcům se náramně podařil vstup do utkání, když hned v úvodu utkání po 13 vteřinách po chybné rozehrávce hostujícího mužstva a následné ukázkové kombinaci naší první formace skóroval do "prázdné" brány Vojta Háze. Celý zápas se nesl ve svižném tempu a naši borci se museli potýkat s tvrdou a často i nepotrestanou hrou soupeře. Naši mladíci se však před vánočními svátky nenechali zaskočit a šesti góly do soupeřovy branky si nadělili dárek pod stromeček v podobě jasného vítězství.