HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kobra - HC Krkonoše 3:8

Po třech porážkách si dorost připsal tři body ze zápasu proti Kobře Praha.
3:8
HC Krkonoše
Haupt, Štěrba - Sovík, Hofman, Marek, Okegawa, Matgibora, Pechar, Brandejs, Hodonský, Bašta, Husák, Jeřábek, Vencl, Gessner
Hlubuček - Mikulík, Lamač, Jiřička, Lelek, Špetla, Chleborád, Háze, Rutrle, Stanev, Patzelt, Tatar, Věříš, Rychlovský
Třetiny: 0:1,1:4,2:3  Branky a nahrávky: 19. Rutrle (Tatar), 29. Lamač (Háze), 32. Věříš (Tatar), 36. Rychlovský (Špetla), 38. Rutrle (Chleborád), 43. Patzelt (Lamač), 51. Rutrle (Chleborád), 53. Stanev (Chleborád, Patzelt) 24. Jeřábek (Okegawa, Sovík), 43. Sovík (Matgibora), 56. Jeřábek (Okegawa) bVyloučení: 3:1 Využití 0:0 Počet střel: 54 !! :27 .
Do zápasu s pražskou Kobrou jsme nastupovali s jasným předsevzetím - konečně prolomit předchozí nezdary z posledních tří utkání. Od počátku utkání však bylo jasné, že to bude velmi těžké. Soupeř na svém malém hřišti pálil na Hlubočka jednu střelu za druhou. My jsme se ke střelbě dostávali jen sporadicky. Byli jsme to však my, kdo se gólem do šatny ujal vedení na konci první třetiny. Na začátku druhé třetiny domácí pokračovali v kanonádě a prakticky nás nepustili z našeho obranného pásma a bylo jen otázkou času, kdy soupeř vyrovná. Stalo se tak ve 24. minutě. Poté jsme čtyřmi góly během deseti minut zcela nemilosrdně strhli vývoj zápasu na svoji stranu. A i když soupeř v četnosti střelby nepolevil, nebylo mu to nic platné. V posledním dějství jsme ještě tři góly přidali. Soupeř se trefil dvakrát, ale to již na konečném výsledku nemohlo nic změnit. Po tomto vítězství tedy stále máme šanci na slušné umístění v nadstavbové části soutěže.