HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml. Boleslav B - HC Krkonoše 9:8sn

Dorost padnul až na nájezdy

18.11.2015
Tým mladšího dorostu dotáhl vyrovnané utkání proti Mladé Boleslavi až do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí.
14.kolo, úterý 17.11.2015,
Ml. Boleslav B
9:8sn
Mašek, Kraj, Stehlík, Suk, Hovorka, Pilek, Vácha, Novotný, Vasilev, Černoušek, Vojta, Stehlík, Mrkus, Belas, Vokurka, Antalaj, Kubart
Novotný, Pluháček, Karlecová, Červíček, Kesner, Lanta, Bonaventura, Lukeš, Matloch, Libnar, Bujárek, Šebek, Kunert, Jirkovský, Mistr, Záliš, Kašpar, Teuber
Třetiny: 3:4, 3:1, 2:3  Branky a nahrávky: Mistr (Libnar), Karlecová (Mistr), Libnar 5 (Bujárek, 2 Mistr, Červíček,), Záliš + SN Libnar -nep.do skore .
Doslova infarktový zápas odehráli dorostenci na ledě v Mladé Boleslavi. Vzájemně vyrovnané utkání bylo provázeno mnoha střelami na oba brankáře a během zápasu padlo také hodně branek. V první třetině hosté z Krkonoš soupeře přestříleli a odcházeli do kabiny se skorem 3:4. Věděli však, že zápas bude těžký i nadále, protože oba týmy budou chtít utržit důležité body. A tak do druhé dvacetiminutovky nastoupili s odhodláním pálit jednu střelu za druhou na boleslavského brankáře. Bohužel jim tato část moc nevyšla a proměnili pouze 1x. Ve třetí třetině byli opět na góly úspěšnější krkonošští hráči, avšak v základní hrací době se jim nepodařilo vstřelit rozhodující branku a tak utkání muselo pokračovat nájezdy. A ty byly pro hosty osudné. Týmu Ml.Bolesavi podlehli 8:9 a body si tak nechal soupeř doma. Ale i tak kluci odvedli pořádný kus práce na ledě.