HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nové Město nad Metují - HC Krkonoše 1:16

Dorost nastřílel Novému Městu 16 branek

29.10.2012
V krajské lize dorostu, se naši hráči utkali s Novým Městen nad Metují. Utkání zvládli v pohodě a vezou domů dva body.
3.kolo, neděle 28.10.2012,
Nové Město nad Metují
1:16
Weis, Frýda - Kubasa, Cohorna, Pohl, Kania, Králíček, Kroupa, Matuška, Mervart, Novák, Strnad, Všetečka, Vlk, Rýska
Frýbová, Hlubuček - Chleborád, Špetla, Janata, Mikulík, Lamač, Mazač - Baudyš, Haze, Sedláček - Patzelt, Stanev, Hlaváč - Moník F., Rychlovský, Kerekanič
Třetiny: 1:7, 0:6, 0:3  Branky a nahrávky: 4. Pohl - 1. Háze (Sedláček), 3. Háze (Sedláček), 4. Baudyš (Sedláček), 5. Rychlovský (Kerekanič), 7. Patzelt (Baudyš), 11. Baudyš (Háze), 12. Sedláček (Janata), 23. Stanev (Kerekanič), 23. Rychlovský (Mazač, Moník), 24. Baudyš (Háze), 32. Háze (Baudyš, Sedláček), 33. Patzelt (Špetla), 39. Kerekanič (Patzelt), 50. Kerekanič (Stanev), 53. Stanev (Patzelt), 60. Sedláček (Janata) Rozhodčí: Janovský, Mertlík, Kubeček Vyloučení: 2:2 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 43 Střely na branku: . Průběh utkání: .
Od počátku utkání bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. V čase 3:06 již na ukazateli skóre svítilo 0:3 ve prospěch hostujícího mužstva. Domácím se ojedinělou střelou podařilo snížit, ale krkonošští znovu přidali a po první třetině se šlo do kabin za stavu 1 : 7. Na začátku druhé třetiny jsme v rozmezí 93 vteřin vsítili tři branky a dočkali se tak další letošní "desítky". Následně však naši borci přestali hrát naplno a přizpůsobili se hře soupeře. Do konce zápasu pak přidali již "jen" šest branek a odvážejí si tak povinné dva body do tabulky.