HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nové Město nad Metují - HC Krkonoše 2:8

Dorost má na svém kontě stále jedinou porážku, tentokrát porazil Nové Město

16.01.2013
Krkonošští dorostenci zažili další pohodový zápas. Do cesto jim tentokrát přišlo Nové Město nad Metují. Dorostenci však nenechali nic náhodě a zvítězili přesvědčivě 8:2.
17.kolo, neděle 13.1.2013,
Nové Město nad Metují
2:8
Frýda - Kubasa, Cohorna, Mervart, Kania, Kroupa, Jirásek, Šimůnek, Všetečka, Mertlík, Králíček, Novotný, Ryška
Hlubuček (42. Vomáčka) - Mikulík, Mazač, Špetla, Lamač - Tatar, Exner, Věříš - Patzelt, Sedláček, Kerekanič - Hlaváč, Blažej
Třetiny: 0:1, 1:4, 1:3  Branky a nahrávky: 29. Mertlík (Králíček), 42. Všetečka (Šimůnek) - 17. Exner (Věříš), 21. Mikulík (Exner, Tatar), 35. Tatar, 36. Patzelt (Kerekanič), 38. Sedláček (Věříš), 46. Kerekanič (Mazač), 49. Tatar, 59. Kerekanič (Exner, Mikulík) Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 40.
Celkem deset hráčů poslalo na tento zápas trenérům omluvenku (většinou z důvodu nemoci či zranění). Naštěstí disponujeme širokým kádrem a zápas jsme tudíž mohli odehrát. Od začátku se hrálo převážně v obranné třetině domácích, ale opět nás trápila koncovka, takže po první třetině se šlo do kabin za stavu 0:1. V druhé a třetí třetině jsme zpřesnili střelbu a výsledkem toho je další přesvědčivé vítězství v krajské lize dorostu.