HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Žďár nad Sázavou 3:4sn

Dorost dotáhl zápas do nájezdů

03.11.2014
Jana Poskerová
Je vždy škoda, když o kvalitně odehraném utkání rozhodují samostatné nájezdy. Nejinak tomu bylo při zápasu staršího dorostu.
12.kolo, pátek 31.10.2014, 20:00
HC Krkonoše
3:4sn
Žďár nad Sázavou
Hlubuček, Jiřička, Šuráň, Vitoušek, Lamač, Špetla, Sedláček, Tatar, Šebek, Václavec, Rychlovský, Koblasa, Kynčl,
Peška, Klíma, Macky, Jankovský, Machovec, Dorrer, Němec, Nedvěd, Štefka, Lottler, Mareček, Rozmarín, Šmída, Čermák, Chylík, Hejtmánek, Geba, Primal, Kadleček, Trejbal, Donda
Třetiny: 2:0,1:2,0:1,1:2  Branky a nahrávky: 12.Václavec,(Rychlovský), 15. Vitoušek,(Sedláček,Šebek), 40.Sedláček - 27.Nedvěd, 35.Němec,(Nedvěd), 47.Nedvěd,(Lottler), 60.Trejbal .
Soupeř dorazil pozdě, nestihl celé rozbruslení, co nám možná nahrálo k tomu, že jsme v první třetině byli aktivnější a díky tomu jsme ji i vyhráli. Postupně soupeř se dostával do tempa a začal hrát to, co jsme od nich očekávali. Nicméně se nám dařilo skvěle plnit obrannou činnost, jak ve středním pásmu tak i v obraném. Škoda, že nám nevyšly nájezdy, dva body by si kluci zasloužili.