HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Slavoj Zbraslav 4:6

Z pátečního utkání si body odvezl soupeř ze Zbraslavi.
4:6
Slavoj Zbraslav
Hlubuček - Mikulík, Lamač, Jiřička, Chleborád, Háze, Stanev, Sacher, Patzelt, Tatar, Věříš, Hlaváč
Smíšek - Strauch, Lásková, Mužík, Souček, Dongres, Kasík, Lesk, Sůva, Veselý, Soukup, Karafotas, Horálková, Řepásek, Tureček, Kondač
Třetiny: 1:2, 3:2,0:2  Branky a nahrávky:4. Tatar (Lamač), 22. Patzelt (Tatar), 25. Lamač, 29. Sacher (Mikulík) 3. Kondač, 7. Soukup (Sůva), 22. Dongres (Mužík), 28. Mužík (Veselý), 42. Veselý (Souček), 49. Horálková (Sůva) Vyloučení: 2:2 Využití11:1 .
Do utkání s naším dalším soupeřem jsme nastoupili s vědomím, že nás čeká velice těžký zápas, neboť jsme díky trestům a bez možnosti doplnění z řad hráčů mladšího dorostu, nastoupili pouze na dvě pětky. První gól jsme inkasovali už ve 3. minutě. Za minutu a půl jsme dokázali utkání vyrovnat, avšak v 7. minutě soupeř opět strhl utkání na svou stranu. Šanci na opětovné vyrovnání jsme měli v 15. minutě, když po úniku Tatara a následném faulu bylo nařízeno trestné střílení. To však Kuba neproměnil a tak prním třetinu vyhrál soupeř v poměru 1:2. Hned na začátku druhého dějství jsme opět inkasovali a soupeř se ujal vedení o dva góly. To bylo ve 22. minutě utkání. Avšak v téže minutě jsme dokázali gólem Vojty Patzelta snížit a o tři minuty později dokonce vyrovnat. Ve 28. minutě soupeř opět zahrozil a ujal se vedení 3:4. Za necelé dvě minuty jsme opět srovnali a to bylo v tomto utkaní z naší strany vše. Začaly nám docházet síly. Soupěř dvěma góly v třetí třetině strhl vítězství na svou stranu. Toto utkání bylo v našich silách dotáhnout až do vítězství, to by však hráči museli důsledně plnit pokyny trenérů. Navíc ani gólman tentokrát neměl svůj den a tak jsme několika lacinými góly vítěství soupeři doslova darovali.