HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Hvězda Praha - HC Krkonoše 5:0

Dorost bez kapitána a bez bodů

05.01.2014
Jana Poskerová
První utkání nového roku nevyšlo týmu dorostu, který nejen že prohrál, ale navíc kapitánovi týmu byla odebrána za trest registrace.
5.kolo, pátek 3.1.2014,
Hvězda Praha
HC Krkonoše
Hamalčík - Hrdlička, Hradil, Šťastný, David, Křížek, Piovarči, Vostřák, Hampl, Hošťák, Picálek, Krivokapič, Vajda, Procházka, Eremiáš
Hlubuček (40. Frýbová) - Junek, Mikulík, Lamač, Jiřička, Erban, Exner, Stanev, Kerekanič, Patzelt, Rychlovský, Tatar, Věříš, Souček, Mach
Třetiny: 2:0, 1:0, 2:0  Branky a nahrávky:9. Hrdlička (Piovarči, Vostřák), 19. Piovarči (Vostřák), 37. Procházka (Hrdlička), 58. David (Šťastný), 59. Hampl Vyloučení: 3:8 Využití:2:0 .
První zápas v novém roce sehráli naši dorostenci na ledě HC Hvězda Praha. Tentokrát se však z výsledku radovali domácí. Prohráli jsme po velmi slabém výkonu vysoko 5:0. Našim hráčům tentokrát chybělo téměř vše, bez čehož se dnešní moderní hokej neobejde - přesná rozehrávka, aktivní napadání v obranném pásmu soupeře, nebruslili jsme, málo stříleli. Soupeř nás přestřílel v poměru 31: 17. Pokud nedokážeme vstřelit branku, nemůžeme vyhrát.

Je však třeba podotknout, že jsme postrádali 6 hráčů základní sestavy - 2 jsou zranění, zbylí 4 byli nuceni nastoupit v zápase krajského přeboru za jiný klub. A vzhledem k tomu, že se jedná o naši nejproduktivnější formaci, je výsledek tohoto zápasu takový, jaký je. Navíc jsme zřejmě přišli na několik zápasů o našeho kapitána Honzu Kerekeniče, který obdržel trest ve hře a byl mu odebrán registrační průkaz. To vše po "excelentním" výkonu rozhodčího v závěru zápasu. Nezbývá než věřit, že kluci na tento zápas rychle zapomenou. Čeká nás totiž lídr nadstavbové části Kolín, se kterým jsme sice nedávno prohráli, ale v základní části jsme jej dokázali dvakrát porazit.