HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 10:0

Debakl v Kolíně

07.01.2014
Jana Poskerová
V nedělním zápase nedokázal tým dorostu navázat na výborný zápas jejich kolegů z A-týmu, a tak si dorost přivezl z Kolína ostudnou porážku 10:0.
6.kolo, neděle 5.1.2014,
Kolín
HC Krkonoše
Martínek, Jelínek - Hájek, Křeček, Málek, Pokorný, Kozák, Hyšpler, Hájek, Černý, Jiráň, Čtvrtečka, Kadlec, Sladký, Šurych, Pešek
Hlubuček - Mikulík, Erban, Lamač, Jiřička, Exner, Háze, Baudyš, Stanev, Patzelt, Tatar, Věříš, Souček, Hlaváč
Třetiny:   Branky a nahrávky:5. Křeček (Jiráň), 12. Kozák (Černý), 20. Šurych (Jiráň, Sladký), 23. Kozák (Černý, Hájek), 26. Kadlec (Černý), 28. Křeček (Černý, Kozák), 32. Kozák, 44. Pokorný (Černý), 49. Hájek (Černý, Pešek) b Vyloučení: 8:9 Využití 4:0 .
Na nedělní utkání s Kolínem nebudou naši dorostenci vzpomínat v dobrém. Mizerné výkony bohužel pokračují i nadále. Soupeř nám totiž načepoval desítku. Vlastně ani není co hodnotit. Selhali jsme totálně ve všech herních činnostech. Na soupeře jsme vystřelili pouze devětkrát a to více méně jen tak propagačně. Soupeř dokázal skorovat dvakrát i při vlastním oslabení. A co je horší, Dominik Baudyš obdržel trest ve hře za faul kolenem, takže jsme ztratili další registračku. Musíme jen doufat, že se chlapci v dalších utkáních proberou z novoroční letargie a konečně začnou zase hrát hokej.