HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nová Paka/Jičín 13:1

Další suverénní zápas

20.11.2012
Dorost hrál podruhé za sebou doma. Tentokrát přivítal tým Nové Paky/Jičína. V souboji složených týmů, byl ale daleko lepší ten domácí, tudíž Krkonoše, kteří svého soupeře v pohodě přehráli, zvítězili posedmé z osmi dosavadně odehraných zápasů, a nechali si doma tři body za výhru 13:1.
8.kolo, neděle 18.11.2012,
13:1
Nová Paka/Jičín
Vomáčka, (32. Sobotka) - Janata, Mikulík, Erban, Chlouda, Kynčl, Jiřička - Kerekanič, Stanev, Hlaváč - Tatar, Věříš, Exner - Patzelt, Chleborád, Junek
Klimouch, (40. Kulhánek, 51. Klimouch) - Petr, Lánský, Folprecht, Glos, Svoboda T., Svoboda J., Nálevka, Cyrany, Štoček, Kazda, Erben
Třetiny: 5:0, 2:1, 6:0  Branky a nahrávky: 2. Exner (Tatar), 10. Tatar (Exner), 13. Jiřička (Chleborád, Patzelt), 15. Kerekanič (Hlaváč), 18. Junek, 24. Patzelt (Junek, Chleborád), 27. Chleborád (Jiřička), 42. Junek (Chleborád, Patzelt), 44. Exner, 47. Junek (Chleborád), 49. Exner (Tatar), 51. Patzelt (Junek, Chleborád), 60. Jiřička (Tatar, Exner) - 40. Svoboda T. (Cyrany) Vyloučení: 2:5, navíc Kerekanič (Krkonoše) 10 min., OT. Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 63
Další z řady povinných vítězství... Kdo bude v tomto utkání tahat za kratší konec, bylo zřejmé již po první třetině, kterou jsme vyhráli 5:0. Ve druhé třetině jsme značně polevili a dovolili soupeři dokonce vstřelit branku. Třetí třetina již byla opět plně v naší režii, i když výkon našich hráčů rozhodně nebyl stoprocentní.