HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Popovice 1:4

Další prohra juniorů, tentokrát s Popovicemi, zakončila nevydařený domácí víkend

09.10.2013
Tomáš Pavlík
Ani ve druhém utkání na domácím ledě po sobě se junioři neradovali. Opět vstřelili pouze jednu branku a Popovice si odvezly domů tři body za výhru 1:5.
6.kolo, neděle 6.10.2013, 17:00
HC Krkonoše
1:4
Popovice
Abrahám, Čáp - Havel, Kadavý, Dufek, Kozák, Souček, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Marks, Augustín, Krsek
Uhlík- Kostka, Burian, Vilímek, Holada, Tumpach, Mrva, Honc, Bursík, Freisler, Janáč, Fortelka, Vacek, Rod, Morava, Bureš, Hynek
Třetiny: 0:0, 0:1, 1:3  Branky a nahrávky: Vacek (Burian, Freisler), Fortelka (Honc), Hynek (Fortelka), Vilímek (Bureš), Smékal (Kozák)
První třetina zápasu se odehrála ve vyrovnaném hracím tempu obou týmů. Do druhé třetiny nastoupil lépe připravený soupeř a to již už ve 21. minutě, kdy splynul s modrou útočnou čarou Vacek, jenž dostal přihrávku přes střední pásmo od Buriana a tím mohl zakončovat sám, aniž by mu bránil nějaký domácí hráč. Krkonoše se nevzdávaly bez boje, ale bohužel i přes několik vyložených šancích se jim nepodařilo vsítit žádný gól, a tak do šaten odcházeli za nepříznivého stavu 0:1. Druhou polovinu třetí třetiny opět lépe zvládli hosté a během deseti minut upevnili své vedení o čtyři branky. Nato již Krkonoše neuměly odpovědět, ale v poslední minutě zachránil nulové konto Smékal a upravil na 1:4. Tento víkend se juniorům nevydařil a v tabulce spadlo na 6. místo, o které se dělí s Pískem. V pátek 11. 10. se o toto místo spolu utkají v Písku - držme jim palce.