HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jablonec 4:7

Další prohra dorostu

17.11.2014
Jana Poskerová
Nejen s malým počtem hráčů, ale hlavně s disciplínou bojuje tým dorostu HC Krkonoše. Je škoda, že velmi dobře rozjetý ročník z předešlých let, doplácí na výkony jednotlivců.
15.kolo, neděle 16.11.2014, 10:00
HC Krkonoše
Jablonec
Sobotka, Frýbová, Jiřička, Špetla, Vitoušek, Tatar, Šebek, Václavec, Rychlovský, Kynčl, Koblasa, Černý
Vahula Glos, Kubíny, Majstr, Košek, Wieser, Novotný, Švík, Král, Vodseďálek, Štoček, Cadrik, Hochman, Kvapil, Opočenský, Šimůnek, Kalina, Hujer
Třetiny: 2:3,1:2,1:2  Branky a nahrávky: 12.Rychlovský(Šebek), 13.Šebek, 33.Rychlovský(Šebek), 46.Rychlovský(Šebek) - 2.Glos(Kubíny) 11.Kubíny(Štoček), 11.Král,25.Král,(Wieser), 40.Wieser(Kubíny), 41.Weiser(Král), 54.Král (Hochman) .
Dnešní utkání bylo hratelné i přesto, že jsme šli do utkání v deseti. Prohru si dorost vysloužil svým vlastním přístupem.

Ivan Houda, trenér: Znovu se budu opakovat, když řeknu, že díky ledabylému a laxnímu přístupu hráčů, jaký byl od Vitouška a Jiřičky, zápasy budeme jen těžko vyhrávat. Ale bohužel díky malému počtu hráčů i takoví musí hrát. Jen mi je líto těch hráčů, kteří jdou do každého utkání naplno, snaží se a jiní na to kašlou!!!!!!!!!!