HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Česká Lípa - HC Krkonoše 6:4

Česká Lípa překvapila sedmáky

12.01.2014
S novým soupeřem sehrál svůj první zápas také tým 7.třídy, body nepřivezli, ale už ví, co čekat příště.
2.kolo, sobota 11.1.2014,
Česká Lípa
6:4
Vysušil, Mikulů, Hrdá, Chňapko, Andrle, Máka, France, Nedomlel, Vaszily, Pípa, Brandejský, Jedlička, Taran, Skalický, Svoboda
Kozák, Trejtnar, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Rychlovský, Novák, Lanta, Bonaventura, Bujárek, Matloch, Junek, Soukup, Šír, Minařík, Mikysa, Moravec, Kahl
Třetiny: 3:2, 1:2, 2:0  Branky a nahrávky: Rychlovský 4 (Soukup, Junek) .
Sobotní utkání jsme odehráli na pěkném zimním stadioně v České Lípě. Narazili jsme na soupeře, se kterým jsme ještě nehráli a tak jsme ani nevěděli, co od domácích můžeme očekávat. Bohužel se nám předvedli hned v úvodu v plné parádě. Již v čase 02:56 nám vstřelili branku, za dalších necelých 7 minut jsme již prohrávali 0:2. Nám se podařilo odpověddět až v čase 12:04 a poté hned v čase 16:23. Stav jsme tak vyrovnali na 2:2. Bohužel ještě před koncem první třetiny nám domácí vsítili puk do naší branky a opět jsme prohrávali 3:2. Ve druhé dvacetiminutovce jsme byli lepší my, bodovali jsme dvakrát, zatímco náš soupeř jenom jednou. Zápas byl tak opět nerozhodný 4:4. Třetí třetina byla již v režii domácích, ti nám vstřelili další dva góly, my jsme už nedokázali vsunout puk do jejich branky ani jednou. Stav utkání skončil 6:4 a body jsme bohužel nechali týmu z České Lípy.