HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nový Bydžov - HC Krkonoše 2:7

Bydžov poražen

05.01.2013
V předvánočním čase se hráčům dorostu dařilo v zápase proti Bydžovu a přivezli si zasloužené body.
14.kolo, neděle 23.12.2012,
Nový Bydžov
2:7
Pařenica - Fiala, Doskočil, Prouza, Hrubý, Štědrý, Škultéty, Suchánek, Divíšek, Čerych, Hanus, Postolka, Trejbal, Kolman, Schmidt, Moučka, Miškař, Pumr, Tomeš
Hlubuček, (48. Frýbová) - Janata, Mikulík, Erban, Chleborád, Kynčl, Junek - Háze, Sedláček, Baudyš - Tatar, Exner, Lamač - Patzelt, Kerekanič, Stanev - Hlaváč
Třetiny: 1:2,1:2,0:3  Branky a nahrávky:1. Štědrý (Miškař), 31. Miškař - 8. Kerekanič, 9. Junek (Lamač), 25. Baudyš (Sedláček), 38. Tatar, 46. Erban (Kerekanič), 49. Tatar (Junek), 49. Sedláček
Vyloučení: 7:10
Využití: 0:1, V oslabení: 0:0
Diváků: 60
Začátek utkání zřejmě naši hráči trávili v myšlenkách, co asi tak objeví pod vánočním stromkem, a než jsme se nadáli, tak jsme prohrávali 1:0. V osmé minutě utkání jsme se dvěma góly v rozmezí 41 vteřin ujali vedení a v 25. minutě jsme již zvyšovali na rozdíl dvou branek. O chvíli později se domácím podařilo využít přesilovku 5:3, ale to bylo z jejich strany vše. Do konce zápasu jsme přidali další čtyři branky a po ne příliš přesvědčivém výkonu, tak odvážíme z Bydžova povinné dva body.