HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 8:2

Brzké vstávání a dlouhá cesta některým hráčům nevoněla.

23.11.2014
Petr Srnský
V tabulce druhá Třebíč své nedělní domácí zápasy začíná již v 10:30 hod. což s ohledem na vzdálenost z Krkonoš je vražedná kombinace.
17.kolo, neděle 16.11.2014, 10:30
Třebíč
8:2
Svoboda - Matov, Roupec, Juráň, Hodek, Abrahám, Pelikán, Jirák, Šimka, Kučera, Tůma, Hort, Salák, Mašek
Kořínek - Mikulík, Souček, Erban, Zákravský - Smékal, Tatar, Vacek - Baudyš, Klust, Háze - Kerekanič, Stanev, Chleborád
Třetiny: 0:1, 5:0, 3:1  Branky a nahrávky: 21. Roupec, 22. Salák, 24. Tůma (Hodek), 28. Matov (Salák), 37. Roupec (Abrahám), 46. Abrahám (Pelikán), 48. Juráň (Kučera), 55. Tůma (Matov) - 15. Klust (Háze), 52. Klust (Baudyš). Rozhodčí: Kopeček - Kuřitko - Polák. Vyloučení: 3 : 3, navíc Mašek (TŘE) 5 + OK. Využití: 1 : 0. V oslabení: 0 : 0. Diváci: 55. Střely na branku: 47 : 13. Průběh utkání: 0 : 1, 7 : 1, 7 : 2, 8 : 2.
K utkání jsme odjížděli ve 4:30 hod. a tato brzká hodina poznamenala i účast hráčů. Do zápasu jsme mohli použít pouze šest obránců a sedm útočníků. První třetinu jsme vyhráli 1 : 0, ale v další části hry vzali otěže utkání do rukou domácí a nakonec přesvědčivě zvítězili v poměru 8 : 2.