HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Benátky - HC Krkonoše 3:1

Body zůstaly v Benátkách

28.09.2015
Jana Poskerová
Neproměněné šance připravily tým mladšího dorostu o důležité body ze zápasu v Benátkách.
4.kolo, neděle 27.9.2015,
HC Benátky
HC Krkonoše
šuhájek, Hořínek, Zdek, Kloutvor, Vyskočil, Koleček, Junek, Erbenová, Prel, Najč, Švach, Douša, Donini, Tzovaris, Doležal, Žáček, Ludl, Košař
Pluháček, Novotný, Březák, Lukeš, Lanta, Šebek, Řehák, Matloch, Muller, Mikysa, Zališ, Jirkovský, Bujárek, Červíček, Karlecová, Minařík, Šimkovič, Bonaventura, Teuber, Mistr, Borovec
Třetiny: 2:0, 0:1, 1:0  Branky a nahrávky: Záliš (Karlcová) .
Nedělní utkání se odehrálo v Benátkách nad Jizerou. Od začátku utkání byli hosté lepším týmem, ale na výsledku se to nijak neprojevilo. Krkonoští měli velmi mnoho střeleckých šancí, které nedokázali proměnit. Zato jejich soupeř počtem střel nebyl příliš vysoko, ale dokázal častěji mířit přesněji do branky hostujícího gólmana. Stav utkání skončil 3:1 a body si doma nechali domácí.

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové