HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Parbubice B - HC Krkonoše 2:4

Body z Pardubic

19.10.2015
Jana Poskerová
O tři důležité body obrali hráči mladšího dorostu soupeře z Pardubic. O vítězství rozhodla poslední třetina utkání.
8.kolo, sobota 17.10.2015, 17:30
Parbubice B
2:4
HC Krkonoše
Klas, Ryba, Blažej, Vltavský, Obr, Švadlenka, Secký, Voženílek, Kroužel, Sajdl, Šír, Pavlata, Pavelka, Formánek, Kmoníček, Langr, Rouha, Rohlík, Macháček, Svoboda
Novotný, Pluháček, Muller, Mistr, Libnar, Řehák, Březák, Matloch, Červíček, Bujárek, Minařík, Kesner, Mikysa, Lanta, Bonaventura, Borovec, Kašpar, Lukeš, Jirkovský, Šebek, Novák
Třetiny: 0:0, 2:2, 0:2  Branky a nahrávky:Červíček, Mistr (Kesner), Řehák (Muller), Mistr (Kašpar) .
Utkání s týmem z Pardubic se odehrálo na ZS v Chrudimi. Zápas to byl vyrovnaný, i když v poslední třetině hosté z Krkonoš začali soupeře přehrávat. Do 26. minuty nepadl ani na jedné straně gól, zato od 26:27 se začalo střelecky dařit jak pardubickým, tak i krkonošským hráčům. Hosté byli nakonec úspěšnější, domácí Pardubice porazili a bodysi odvezli do Krkonoš.