HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Tábor - HC Krkonoše 4:3sn

Z utkání se silným soupeřem v Táboře si junioři připsali bod.
Tábor
4:3sn
Sochor, Kafka, Pastyřík, Štefan, Pejša, Brož, Prchal Vojtěch, Prchal Václav, Veřtát, Pospíchal, Šašek, Hlaveš, Slavík, Růžek, Horák, Novotný, Mikš, Kadilak
Kozák Denis, Erban, Kozák Martin, Chleborád, Junek, Klust, Zákravský, Černota, Kerekanič, Mikulík, Krsek, Baudyš, Háze, Janoušek, Langpaul, Smékal, Růžek, Veřtát
Třetiny: 1:1,2:0,0:2-1:0  Branky a nahrávky: 16.Prchal Václav(Prchal Vojtěch), 35.Prchal Vojtěch(Růžek), 37.Prchal Václav(Kadilak), 60.Prchal Vojtěch - 7.Kozák Martin (Tatar,Kerekanič), 46.Smékal(Janoušek), 53.Smékal(Janoušek,Kozák Martin) .
Do utkání s prvním v tabulce o udržení jsme nastoupili s vysokým nasazením. Bohužel jsme nevyužili pěti vyložených golových šancí, soupeřův golman byl neprůstřelný. To rozhodlo o tom, že si z Tábora odvážíme pouze jeden bod. I přesto musím klukům poděkovat za nasazení a bojovnost ve třetí třetině, do které jsme nastupovali za stavu 3:1, jen mít trochu víc štěstíčka, tak bychom si odvezli tři body !!!!!!!!!!!!