HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Popovice - HC Krkonoše 10:4

Bída juniorů stále trvá

15.10.2012
Tomáš Pavlík
Junioři vyjeli na zápas do Velkých Popovic. Povedla se jim, ovšem pouze druhá třetina a celkově nám vychází nepříznivé skore 10:4 pro domácí.
7.kolo, pátek 12.10.2012, 18:00
Popovice
HC Krkonoše
Čásenský - Bursík, Bícha, Mrva, Danda, Janáč, Rejna, Hynek, Burian, Vacek, Vilímek, Zach, Jeništa, Rod, Vencovský, Farbula"
"Veselý, Abrahám - Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havel, Jeřábek, Kadavý, Vencl, Kocián, Lukášek, Drahoňovský, Junek J. , Martinec, Gabriel"
Třetiny: 3:0, 3:4, 4:0  Branky a nahrávky: Bursík(zach), Vilímek(Bícha), Hynek(Bícha, Rod), Junek J.(Drahoňovský), Vencovský(Bícha), Vilímek(Vacek), Danda, Vencl(Lukášek), Kocián, Kocián, Burian(Jeništa, Hynek), Bícha (Rod), Jeništa(Vacek), Hynek(Bícha)"
Po nepříznivé první třetině se chlapci koncentrovali na tu druhou a ta se jim podařila. Bohužel, třetí třetina jim utekla.