HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Žďár nad Sázavou 2:5

Ani se Žďárem nad Sázavou junioři nedokázali uspět

27.11.2012
V druhém utkání doma za sebou krkonošští junioři nastoupili proti týmu Žďáru nad Sázavou. Dokázali ale vstřelit jen dvě branky a inkasovat jich hned pět, z čehož pramení prohra 2:5.
17.kolo, neděle 25.11.2012, 18:00
2:5
Žďár nad Sázavou
Krejčí, Abrahám - Junek, Krsek, Janoušek, Srnský, Mišinec, Kozák, Vacek, Smékal, Lukášek, Kocián, Tatar, Kadavý, Gabriel, Havelka, Vencl
Krejčík, Krásný - Štěrba, Čejka, Vezecký, Novotný, Bednář, Mach, Staněk, Havel, Škorpík, Jan, Peška, Fridrich
Třetiny: 0:1, 2:2, 0:2  Branky a nahrávky: Havel, Mach(Jan), Vacek, Čejka(Štěrba), Vencl(Kocián), Staněk(Peška), Havel(Jan, Krejčík)
V první třetině padl pouze jeden gól o který se postaral Havel. Druhou třetinu opět začali úspěšně hosté a to po důrazu Macha v brankovišti. Ve 28. minutě vyjel z rohu Vacek a bekhendem pod víko umístil náš první gól. Ve čtyřicáté minutě fauloval Kozák, rozhodčí signalizoval trest, hosté hráli v šesti - vstřelili gól a trest se neukládal. Za třicet sekund se po skvělé přihrávce kapitána Kociána ozval Vencl a dal druhou branku. Ve 46. minutě se Staněk natlačil před gólmana a posílil vedení hostů. Minutu před koncem zkoušel kouč odvolat gólmana a stáhnout vedení hostů. Hosté na tuto situaci rychle reagovali a po úniku Havla mohl dávat do prázdné branky.