HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jablonec n. N. 8:4

12 golů v utkání aneb dorostenci vítězní

22.10.2012
Dorost nastoupil v Krajské lize ke svému druhému utkání, které doma zvládl po výhře 8:4. Na konto týmu z Krkonoš, tak přibyly další důležité body do tabulky.
2.kolo, pátek 19.10.2012, 18:00
8:4
Jablonec n. N.
Hlubuček, Frýbová - Chleborád, Jiřička, Janata, Mikulík, Moník J., Mazač - Baudyš, Haze, Sedláček - Tatar, Věříš, Exner - Patzelt, Moník F., Rychlovský - Kerekanič, Hlaváč
Krejbich - Čejka, Cyprián, Novotný, Opočenský, Šimůnek Jakub, Glos, Hájek, Kubíny, Vele, Sykora, Nájemník, Švík, Křížek, Šimůnek Jiří
Třetiny: 3:2, 2:2, 3:0  Branky a nahrávky: 4. Háze (Baudyš, Sedláček), 12. Tatar (Jiřička, Chleborád), 20. Háze, 25. Tatar (Exner), 32. Věříš (Exner), 53. Kerekanič, 56. Baudyš (Háze), 58. Chleborád (Kerekanič, Patzelt) - 11. Kubíny (Glos), 20. Sýkora (Nájemník), 32. Hájek, 33. Vele vyloučení: 7:8, navíc domácí Věříš a Janata 5+OK, hosté Kubíny 10 min.OT, Čejka 2+OK, Švík a Glos 5+OK Využití: 0:1 V oslabení 0:0
S účastníkem loňské kvalifikace o ligu staršího dorostu jsme již v této sezóně odehráli jedno přípravné utkání, ve kterém jsme na jeho ledě zvítězili těsně 5:4. I z tohoto důvodu se dal očekávat vyrovnaný zápas. Již ve čtvrté minutě se nám podařilo vstřelit první branku, pak ale přišla na řadu série tří vyloučení na naši straně a právě v poslední početní výhodě soupeř vyrovnal. Uplynulo však pouhých 22 vteřin a znovu jsme šli do vedení. V čase 19:28 jsme vsítili další branku a odskočili jsme soupeři na rozdíl dvou gólů. Bohužel do konce třetiny chybělo 13 vteřin a jablonečtí snížili na 2:3, za tohoto stavu se šlo do kabin. Ve druhé třetině se pokračovalo v nastoleném tempu. V 25. minutě jsme opět zvýšili náš náskok o dvě branky. V polovině zápasu během 25 vteřin padly tři branky, z toho dvě do naší sítě a tak na ukazateli skóre po druhé třetině svítilo 5 : 4. Do třetí třetiny jablonečtí nastoupili na dvě pětky s cílem minimálně vyrovnat. Ovšem naši hráči toto nepřipustili a postupně zvyšovali tlak na soupeřovu branku, což v 53. minutě vedlo k další brance v síti hostujícího mužstva. V osobních soubojích se začalo přiostřovat a vše vyústilo v hromadnou bitku v čase 54:09, kdy rozhodčí poslal předčasně do kabin z každého týmu dva hráče. Závěr třetiny proběhl zcela v naši režii a již odevzdanému soupeři jsme vstřelili další dvě branky. Vyloučení: 7 : 8 navíc domácí Věříš a Janata 5+OK, hosté Kubíny 10 min.OT, Čejka 2+OK, Švík a Glos 5+OK. Využití: 0 : 1. V oslabení: 0 : 0