Fanoušci – Offline rozhovor: Petr Hlaváč

Ptejte se trenéra A-týmu Petra Hlaváče, který bude na lavičce HC Vrchlabí pokračovat i v sezoně 2017/2018!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 9 z 9 otázek v této kategorii celkem.

Tereza (Tereza7g@seznam.cz - Vrchlabí) 15.5.2017, 16:09
Jaký první pocit jste měl když vrchlabí vyhrálo nejaky zapas?
Připravoval jste naše hráče na zapas více fyzicky nebo psychicky? A proc? Předem dekuji za odpověď

Adam (Rokytnice) 15.5.2017, 12:40
Chci se zeptat, věnujete se teď v životě kromě trénování i nějakým mimohokejovým aktivitám? Děkuji za odpověď a zdravím do Vrchlabí

Míla (mpetrzilka1@seznam.cz - Jilemnice) 8.5.2017, 19:51
Jak je možné aby hráč byl vylučován skoro v každém zápase 5plus do konce nebo 2až3*po 2min.myslím Klementa usměrnit ho

Karel (kovarik.karel1@seznam.cz - Dolní Dvůr) 6.5.2017, 16:45
Dobrý den.Jako každý rok máme postupně vyšší ambice...,jak moc se tedy změní tým,aby se tyto předsezóní ambice podařilo naplnit?

Karel (kovarik.karel1@seznam.cz - Dolní Dvůr) 5.5.2017, 10:58
Dobrý den.Mezi jaké typy trenérů by jste se zařadil?Někteří trenéři celý zápas na střídačce tzv.nepostojí.Neustále pendlují mezi hráči,řvou na ně,když se nedaří, či je naopak po povedené akci pochválí.Jiní trenéři jsou zas jsou jakoby v klidu a spíš si neustále píšou poznámky a nedávají své emoce najevo.Co říkáte na kvalitu rozhodčích ve 2.lize?Jsou to taky jenom lidi,ale někdy to je z jejich strany prostě katastrofa...Jako každý rok máme postupně vyšší ambice..,jak moc se tedy změní tým,aby se / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl systémem uříznut.

Řeháček (varehacek@seznam.cz - Vrchlabí) 4.5.2017, 20:42
Kde jsou ty sliby že budete nasazovat mladé odchovance. Dle mého názoru nejsou dostatečně zapojování do hry a často sedí na lavici aniž by jim bylo umožněno se zapojit do hry.

Václavík (vaclavikovi@email.cz - Vrchlabí) 2.5.2017, 11:43
Protože jste hrál za HC V. jako bek a pak jste se stal u klubu trenérem, mám pocit , že jako trenér jste na mužstvo příliš hodný. Z toho může pramenit nedisciplinovanost některých hráčů, což se projeví negativně na výsledku. Doufám , že se zlepšíte a k tomu Vám přeji úspěch a dík za celou sezonu.

Pavel (pavel.kellovsky23@gmail.com) 1.5.2017, 01:56
Zdravím, proč jste vlastně měl tak dlouhou pauzu, kdy jste nehrál hokej? Jak jste ji naplňoval? Díky

Ondřej (ondrej.albrecht@seznam.cz - Mostek) 29.4.2017, 13:50
Dobrý den chtěl jsem se zeptat plánuje se příští v sezoně postup do 1 ligy? děkuji