Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Kasi71 | HC Stadion
12.3.2017, 21:30
 
 
TO: vlkzwallstreet
Vůbec si to neviděl co jak bylo, tak nevím co komentuješ! :P
 
 
12.3.2017, 21:22
 
 
Gratulace chlapům za super výkon na Kobře.
Smajlík
 
 
 
Se divim, že ten Klement ještě hraje. On vlastně moc nehraje, on fauluje ;-( . Asi neni utkání, ve kterym byl neměl trest. Hokej ho zřejmě nebaví.
 
 
Kasi71 | HC Stadion
12.3.2017, 21:06
 
 
TO: leden1977
Že tě to pořád ještě baví?!? Tohle všechno už je navíc a všichni si to užívají!! Ty tvoje kecy už snad nikoho ani nezajímají...! :P
 
 
leden1977 | Praha
12.3.2017, 20:57
 
 
Gratulace hoši!!! Jen se kapku obávám toho, co se říká o prvním vyhrání aneb co z kapsy vyhání. Kolín také vyhrál první zápas a nakonec se poroučel, což je jistě dobře. Pokud vyhrajete i druhý zápas doma, tak budu věřit tomu, že postoupíte i přes Kobru. Užijte si zasloužený pohodový zbytek dne a pořádně si odpočiňte. B-) Smajlík Smajlík
 
 
12.3.2017, 19:53
 
 
TO: Pepahcv: Naprostý souhlas se vším.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.3.2017, 18:31
 
 
Chosebk: Zdravím do Havlíčkova Brodu, hned se jdu podívat na internetovou tv na přímý přenos aspoň třetí třetiny. Smajlík

Ještě jsem zapomněl na nešťastný faul Martina Klementa. Opravdu to byl pane rozhodčí faul do konce zápasu? Nešťastné zasažení vysokou holí do obličeje, snad bude domácí kapitán ok. Každopádně podle pravidel 2+2 minuty za hru vysokou holí.

 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.3.2017, 18:26
 
 
Dnes to byl super výlet. Povedla se hlavně první třetina, možná to domácí trochu podcenili. Každopádně po dvou třetinách jsme zaslouženě vedli o dvě branky. Jediným problémem dnes byli zbytečné fauly v útočné třetině, k tomu jeden po oplácení a Kobra v přesilovkách srovnala. Potom jsme měli i trochu štěstíčka u tyčky a břevna, ale to k dobrému brankáři patří a Kuba Jelínek dnes svého kolegu na druhé straně jasně předčil Smajlík . V prodloužení rozhodla hloupost hráče Kobry a zbytečný faul. Největší rozdíl pak byl samozřejmě ve fanoušcích. V Praze jsme byli doma a věřím že to bude ve čtvrtek podobné. *TRUBKA V úterý to bude další vyrovnaný zápas, tahle série bude podle mě hodně dlouhá *BOJ
 
 
Chosebk | Havlíčkův Brod
12.3.2017, 17:43
 
 
Zdravíme z brodu. My teď hasime plameny. Gratulace k vítězství docela překvapivému. Jen tak dále
 
 
jindrich | hcv
12.3.2017, 16:52
 
 
Hoši díky Smajlík Smajlík
 
 
12.3.2017, 16:32
 
 
Hoši děkujem!! Smajlík Velice důležitý první bod téhle série je náš Smajlík *HRAC
 
 
12.3.2017, 15:28
 
 
Bravo hoši bravo,díky a gratuluji.
 
 
jindrich | HCV Vrchlabí
11.3.2017, 18:09
 
 
Ahoj všichni.Teď jsem si poslech rozhovor po zápase s trenéry. A mohu říci že jsem se ze srdce zasmál.Po výroku P. Hlaváče " výhodou je že budeme hrát s Kobrou vždy doma, protože těch 45 platících fonoušků překřičíme. Krásně řečeno.Tak ať to dobře dopadne, držím všechny palce.
 
 
kasi71 | HC Stadion
11.3.2017, 17:46
 
 
TO: leden1977
Ty máš, ale starosti...!! Chtěl bych je mít!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
leden1977 | Praha
11.3.2017, 17:02
 
 
Docela by mě zajímalo, jestli kdyby se tomuto týmu podařilo postoupit do I. ligy, tak jestli by to jednak finančně zvládnul a kromě toho také, jestli o to má klub i samotní hráči zájem. B-)
 
 
11.3.2017, 13:23
 
 
TO: Jirka_Jakubec Bohužel p.Šeba ,potažmo celá Kobra si to zařídila takhle...Budu věřit tomu,že se tahle série rozhodne jen na ledě... *HRAC .S tím souvisí také to,že tahle série vyfasuje kvalitní a objektivní rozhodčí.Soupeř má kvalitní kádr,ale určitě je k poražení.My v ničem nezaostáváme Smajlík *HRAC Věřím,že tohle čtvrtfinále zvládnem.HCV-olé!! :-S *HRAC
 
 
11.3.2017, 10:40
 
 
Zdar všichni,
po téhle sérii musím smeknout před všemi, kdo se o to zasloužil - vedení včetně majitele, všichni hráči, real.tým a především fanoušci. Opravdu se nám všem podařilo vytvořit 1 tým, který věřil a postoupil. Velikánský dík patří také soupeři, protože bez něj by takováhle nádherná série nebyla možná.
Ale my rozhodně nekončíme, jdeme dál a čeká nás další dějství. Bude úplně jiné a to jak herně, tak především v publiku. Již ten první hrací termín v neděli po obědě odpovídá spíše zápasu zelináři x dročkaři a dokazuje, že II.liga je plná rozdílů a paradoxů. My jsme letos pro diváky udělali maximum a také se nám to v návštěvnosti vrátilo a na Kobře dají místo zápasu veřejné bruslení. Ještě jsme to s nimi i na svazu konzultovali, ale vzhledem k tomu, že bylo málo času, tak už jsme to dál neřešili.
I kvůli tomu jsme si více přáli Havlíčkův Brod, protože s nimi bychom mohli zažít podobnou atmosféru jako s kozlíkama. O důvod víc na tu užovku pořádně vlítnout. *BOJ *BOJ
 
 
11.3.2017, 10:15
 
 
TO: kerim.s
Díky za podporu a moc rádi Vás tu uvidíme i v další sérii. Smajlík
 
 
11.3.2017, 08:20
 
 
TO: kasi71 Taky bych řekl, že se tu dost opomíjí výkon Kuby Jelínka
 
 
10.3.2017, 15:22
 
 
Tak to nemělo chybu,sice jsme přijeli domů do Žacléře o hodinu později,ale stálo to za to.Tiše závidíme Vrchlabákům že mají kam chodit na kvalitní sport.Super děkovačka,tak to jsme ještě LIVE neviděli.V courání do Vrchlabí pokračujeme.Velká gratulace do Vrchlabí.
PS:Pražáky zmydlíte,jasná věc.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.