Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
21.3.2017, 08:57
 
 
Děkuji za pěkné sportovní zážitky, kulturní prostředí na stadionu a také za vedení hokejových stránek. Děláte to dobře a na mládeži je vidět, že hokej bude ve Vrchlabí ještě dlouho takhle vysoko.
Zvláštní poděkování Fanklubu HCV, za jejich neutuchající víru ve vítězství a hojnou účast na výjezdech! Všem kolem vrchlabského hokeje přeji hezké jaro a léto a na podzim zase na značkách! Smajlík
 
 
20.3.2017, 23:15
 
 
Co by jiná mužstva dala za čtvtý flek..,že?Jak řekl trenér,od tohoto mužstva se čekalo v ZČ prostě víc *HRAC Možná v kontextu konečného výsledku téhle série se sním dá souhlasit.Nutno však brát v potaz,že se tu hraje liga pracujících,kdy hokej není to,co by naše hráče živilo.O to víc si náš tým zaslouží pochvalu za zvládnutí po všech stránkách výborné série s Kolínem.Tato série ve mně osobně probudila vzpomínky na naše dávné bitvy s Hradcem,Brnem či Jihlavou.. Smajlík A za to našemu týmu upřímně děkuju.Tak na viděnou v nové sezóně.HCV-olé!!!
 
 
jindrich | HCV
20.3.2017, 21:42
 
 
JEDNOU VŠE KONČÍ, ALE TENTOKRÁT TO BYLO SUPER. PLAY-OFF SE PODAŘILO A UKÁZALO KRÁSNÉ HOKEJOVÉ ZÁŽITKY. PROTO VŠEM VELKÝ DÍK CELÉMU HCV. HOŠI DĚKUJEM A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SEZÓNU. HC HCV HC VRCHLABÍ OLEEE.
 
 
pepahcv | Vrchlabí
20.3.2017, 20:39
 
 
Krásná série. Dnes to rozhodla lepší produktivita hráčů Kobry a taky škoda té rychlé vyrovnávací branky. Celkově se nemáme za co stydět, byli to dobré a vyrovnané zápasy. Kobra postupuje zaslouženě, byla o něco hokejovější. Jsem zvědavý, kam to dotáhne.
 
 
ocelot | HCV
20.3.2017, 20:21
 
 
Tak i tohle je hokej... Smajlík .Sice veliká škoda a chvilková bolest u srdíčka (jak jsem tady četl a souhlasil...), ale i tak-KLUCI DÍK ZA KRÁSNOU SEZONU! Díky i všem rozumným na tomhle foru-je to tady fajn. A příští sezonu to snad zase rozjedeme! HCV olé!!! *TRUBKA
 
 
ocelot | HCV
20.3.2017, 16:21
 
 
TO: Pepahcv Já vím, že zezadu nám to není vlastní-ale to Spartě také ne a jak dopadla...A ta první třetina na Kobře to maličko zkresluje-jednak nás malinko podcenili, jednak pak nás malinko přečetli a už se to neopakovalo. Přesně takhle to měla Kobra i v prvním kole! My něco změnit musíme-jinak budou čekat na naše hráče za jejich brankou a případný propad...ale jak říkám-je to jen můj laický názor...třeba je fakt přatlačíme! Smajlík
 
 
20.3.2017, 10:57
 
 
DNES JEDE AUTOBUS V 15:30 OD ZIMNIHO STADIONU. VOLNYCH MIST JE STALE SPOUSTA. MUZE, ALE NEMUSI, TO BYT POSLEDNI ZAPAS. POJEDTE S NAMI OSLAVIT POSTUP NEBO SE ROZLOUCIT A PODEKOVAT ZA PEKNOU SEZONU.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
19.3.2017, 23:41
 
 
Ze série s Kobrou jsem viděl první tři zápasy. Z každého z nich by se dali vybrat světlé momenty. V prvním zápase hlavně první třetina, ve druhém zápase třetina dvě a tři. Třetí utkání na Kobře bylo vyrovnané, zase nevyšla první třetina, jinak by to šlo. Včera nevím, ale ty hokeje jsou vyrovnané a já věřím že jsme se poučili a třeba překvapíme. Začíná to disciplínou. Kobra má doma super přesilovky, takže pokud možno hrát čistě. Velký rozdíl byl před brankou, hráči se musí cpát více před brankáře. Jinak nesouhlasím s názorem že bychom měli bránit a hrát na brejky, první zápas a začátek utkání, kde jsme vedli 2:0 rozhodně nebyl o nějakém betonu.
 
 
19.3.2017, 20:39
 
 
Jinak k zitrku. Kdyz to odehrajeme jako 3. zapas a prida se troska stesti. (Od Langose k nam) Tak postup bude. 3.zapas byl herne rozhodne lepsi nez ten vcerejsi.
 
 
19.3.2017, 20:35
 
 
Dobrej tiper. Prej finale a prej Jablonec :-) Tak to bych si rad proti nemu vsadil. Panacek nevi, ze se konci v semifinale a kdyz postoupime tak jedem do Brodu :-)
 
 
19.3.2017, 20:15
 
 
TO: ocelot Dan mi už v sestavě chyběl v povícero zápasech...Nevím co se stalo,prvoligový hráč a on nemá místo v sestavě?!Ale předně je to věcí kabiny *HRAC Zítra nás čeká rozhodující zápas série a já věřím,že tentokrát... do toho opravdu všichni dají všechno Smajlík *HRAC *BOJ .Potom se nemáme čeho bát!!! :-S
 
 
19.3.2017, 19:57
 
 
TO: PetrK Smajlík Smajlík konečně to někdo udělal. Za všechny moc díky.
 
 
ocelot | HCV
19.3.2017, 19:44
 
 
Pánové-začíná mi být ze zdejší diskuze smutno...Posledních 11! příspěvků (s jednou vyjímkou potvrzující pravidlo)je buď Leden, nebo reakce na něho. Někteří fanoušci už dokonce diskuzi opouštějí...Proboha-tohle má být platforma pro veselé psaní a setkávání se lidí se stejnou zálibou-hokejem a HCV zvlášť! Nenechme se strhnout a jak sám Leden radí-nereagujme! Vždyť má vlastně pravdu :P .A teď z jiného soudku-velká škoda indispozice Tomáše Šťastného-a na našem velkém hřišti dvojnásobně! Ano-hodně fanoušků čekalo, že ho zaskočí Dan Svoboda-tak jak se to stalo při Univerziádě a dobře to šlapalo...-bohužel nějak si to nesedlo lidsky a Dan nenastoupil Smajlík .I to se ale stává a tým se s tím musí poprat!Zítra bych klidně naordinovat hnusnej připosranej hokej zezadu a hrál na brejky-prostě to obrátit! Je to jen můj laický pohled a věřím, že trenéři nachystají taktiku, která nám zajistí vysněné semifinále s Rebely. Držme palce a věřme! Hrrrr na ně! *TRUBKA
 
 
PetrK | Motor/Vrchlabí/Špindl
19.3.2017, 18:24
 
 
leden1977 Tohle je diskuze o hokeji. Bohužel jsi to asi nepochopil, takže máš stopku. Obecně .. příspěvky mohou být kritické, prostor může mít i názor fanouška soupeře, měly být o hokeji, ale hlavně ...... nesmí být BLBÉ a už vůbec ne STUPIDNÍ.
 
 
19.3.2017, 18:01
 
 
TO: leden1977 Každý má svůj názor,to máš recht.Tvoje názory ,ve kterých dáváš najevo jak moc našemu HCV nevěříš, tu prostě nikdy nenechají nás všechny fanoušky(kteří svému týmu věří!!! *HRAC )v klidu.A apeluju na tebe,snaž se tu vyjadřovat slušně Smajlík (Nejsme tady v TU!!!)A jestli máš odvahu,tak své názory si můžeš vyříkat v kotli.Jelikož většina zde diskutujících jsou součást kotle. *TRUBKA *HRAC Nevím jak ty...Ale já zítra budu držet palce a věřit v to,že to v Praze urvem!!! *HRAC HCV-olé!!!
 
 
19.3.2017, 17:51
 
 
TO: Nester Smajlík přesně tak!!!
 
 
19.3.2017, 17:14
 
 
TO: leden1977 Škoda, že nevím, jak vypadáš a kde bych tě na stadionu mohl najít
 
 
leden1977 | Praha
19.3.2017, 16:31
 
 
Jo a abych nezapomněl, tak nevím, proč by jste se měli předem vzdávat. Nic takového tu z mých úst nikdy nepadlo. Kdo chce ať nevěří a jiní ať mi třeba věří. To už je na každém z vás. Každopádně jste jako puberťáci, kteří nerespektují názory druhým. Jako provakatér bych mohl být, jenže to bych musel řádně přitvrdit a jelikož to nemám v plánu, tak zůstanu u svého stylu. Hlavně už krucinál začněte hrát stabilně a porážet pokud možno skoro každého, neboť na to máte. Do práce!!!
 
 
leden1977 | Praha
19.3.2017, 16:19
 
 
Pánové, jde o to, že HC Vrchlabí neumí moc venku vyhrávat a ztrácí dost často body zejména na ledě soupeřů. Proto automaticky nemohu tomuto týmu již mnoho důvěřovat, neboť mě v letošní sezoně mnohokrát zklamal a došlo mi, že i když jste schopní hráči, tak jste bržděni vedením a stylem hry, který máte hrát. Je dost možné, že je i problém ve vás, neboť mi přijde, že si dostatečně nevěříte, sám nevím. Nicméně budu jen rád, když se zmýlím a mile mě překvapíte postupem do finále, kde vás nejspíše bude čekat tým HC Vlci Jablonec, přes který určitě nepřejdete. Chápu, že o mé názory zde nikdo nestojí, ale jednou je tu diskuzní fórum, tak nevidím důvod, proč sem nepřispívat. :P
 
 
leden1977 | Praha
19.3.2017, 16:13
 
 
To Nester: proč bych zde nemohl napsat svůj názor s tím, že se zpětně v drtivé většině případů nakonec potvrdí to, že mám pro vás bohužel pravdu v případě vašeho nezdaru? prostě jsem dobrý tiper a s tím nic nenaděláte. Pokud vám mé příspěvky tolik vadí, tak na ně jednoduše nereagujte a je to. Jste vážně jako malé děti, kterým když se hned něco nelíbí, tak se hned vztekají a kopou kolem sebe. Smajlík B-)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.