HC Stadion Vrchlabí – Zvítězí Stadion nad Lomnicí podruhé?
Preview k zápasu

Zvítězí Stadion nad Lomnicí podruhé?

14.03.2012
Raina Jarošová

Další zápas o kvalifikaci do druhé ligy se opět odehraje ve Vrchlabí, které hostí Lomnici nad Popelkou. První vzájemné utkání vyhrál Stadion s přehledem 5:1.

Vrchlabí se první zápasy, které se odehrály venku, povedly a hráči si odvezli 100% bodů. V Lomnici se jim podařilo vstřelit pět gólů, Biegla mohl mrzet jen jeden puk, který našel ve své brance na konci třetí třetiny. V druhém zápase se Stadionu povedlo porazit Hvězdu Praha, na tamním stadionu to vypadalo jako ve vrchlabské aréně při domácích zápasech. Tentokrát to byla těsná výhra 4:3. Vrchlabí je nyní na 2. místě se šesti body.

Lomnice nad Popelkou v první kole porazila lvi ze Slaného poměrem 3:1, i domácí zápas, kdy hostili Hvězdu Praha, se jim povedl, i když v zápase padly pouze 3 branky, z toho dvě za záda pražského golmana. Lomnice má stejně jako Stadion a Slaný na kontě šest bodů. S nulovým skóre se na posledním místě tabulky nachází Hvězda Praha.

Zápas se odehraje ve středu od 18:00 na ZS ve Vrchlabí. Přijďte naše kluky podpořit v modrém, nevyhazujte vstupenku a můžete vyhrát dres. Hlasivky a dobrá nálada jsou samozřejmostí :-)