HC Stadion Vrchlabí – Zhasne pražská Hvězda?
Preview k zápasu

Zhasne pražská Hvězda?

05.03.2012
Raina Jarošová

K druhému zápasu kvalifikace naši hoši zajíždějí do daleké Prahy, aby se utkali s místním mistrem kraje Hvězdou Praha.

Vrchlabským hráčům se start kvalifikace vydařil a s Lomnicí nad Popelkou si poradili hravě 5:1. Nutno dodat, že fans Stadionu vytvořili na lomnickém stadionu domácí prostředí, možná i to pomohlo k výhře hostujících hokejistů.

Pražská Hvězda v prvním utkání o baráž do II.ligy nestačila na tým ze Slaného. Domácí UHK Lev nasázel Hvězdě sedm gólů, zatímco pražský tým dostal do domácí branky jen tři.

Přihlašte se do fanbusu a jeďte podpořit naše kluky ve velmi důležitém zápase! Kapacita pražského stadionu je kolem 800 míst, takže neváhejte a zaplňte ho celý :-). Zápas se odehraje ve středu 7. března od 18:15 v Praze.