HC Stadion Vrchlabí – Zápas o vše je tady, do Vrchlabí přijede Nové Město

Zápas o vše je tady, do Vrchlabí přijede Nové Město

17.02.2012
Jan Bažant

V neděli 19.2. odehraje Hc Stadion pravděpodobně nejdůležitější utkání v této sezóně. Přijede dosavadní lídr Krajské ligy, tým Hc Spartak Nové Město nad Metují. Půjde o přímý souboj o čelo tabulky, oba týmy totiž dělí pouhý jeden bod.

Náš tým v posledním kole zajížděl na led Náchoda. Tento tým nás dokázal už jednou na domácím ledě porazit, a tak bylo jasné, že hokejisté Náchoda budou chtít tento úspěch zopakovat a připsat si další skalp Vrchlabí. Zápas měl podle očekávání vyrovnaný průběh, minutu před koncem se ale Náchod dostal do vedení a s našim týmem to vypadalo bledě. Stadion ale dokázal na půl minuty srovnat a v prodloužení si připsal bonusový bod za výhru 4:3 v prodloužení.

Náš nedělní soupeř ve svém zápase tak úspěšný nebyl. Spartak hrál na ledě Hronova a zápas pro něj neskončil dobře. Vetšinu zápasu musel dotahovat náskok domácích. Málem se to Novému Městu také podařilo, snížil na rozdíl jedné branky a hnal se za vyrovnáním. Nakonec ale inkasoval další góly a skóre se nakonec zastavilo za stavu 7:4 pro Hronov.

Přijďte na domácí led podpořit svými hlasivkami naše borce v klíčovém utkání sezóny. Kdo navíc přijde v bílém svrchním oblečení (bunda, dres, tričko, mikina) dostane ke své objednávce druhý nápoj zdarma (pivo, nealko, čaj, svařák). Poukázku obdržíte u vchodu a uplatnit ji můžete u občerstvení Krakonoš pod tribunou domácího kotle. Navíc se bude soutěžit o dres Hc Vrchlabí (více info o této akci naleznete ve článku BÍLÉ ZÁPASY ve Vrchlabí)

Zápas začíná na ZS ve Vrchlabí od 17 hodin.