HC Stadion Vrchlabí – Za rivalem do Nového Města nad Metují

Za rivalem do Nového Města nad Metují

27.01.2012
Raina Jarošová

O víkendu se tým Stadionu Vrchlabí vypraví na zápas do Nového Města nad Metují. Ve druhém kole druhé části soutěže se proti sobě tyto mančafty postaví celkově potřetí.

V prvním společném zápase se podařilo zvítězit vrchlabskému týmu, na domácím ledě Stadion vyhrál 4:1. Ve druhém také vyhrál domácí tým, v Novém městě se hráči radovali z výhry 3:1. Nyní se ale hraje s čistým štítem a zápas může dopadnout jakkoliv.

Vrchlabí se první zápas nadstavby povedl, ačkoliv to po druhé třetině vypadalo na vítězství hostujícího Náchoda. Stadion nakonec porazil hráče Náchoda vysoko 8:4 a do druhé části KLM vstoupil vítězně.

Naopak Novému Městu se středeční zápas nepovedl a HC Wikov Hronov nad ním zvítězil poměrem 5:3. Vrchlabští tedy mají šanci ukázat novoměstským, kdo je v KLM nejlepší.

Další hokejový zápas se odehraje v neděli od 17 hodin na ZS v Novém Městě nad Metují.