HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zajíždí na led Jaroměře. Budou 3 body?

Vrchlabí zajíždí na led Jaroměře. Budou 3 body?

22.02.2012
Raina Jarošová

Již deváté kolo druhé části KLM se odehraje na ledě Jaroměře, kam zavítají hokejisté HC Stadionu Vrchlabí. Pokud jde o vzájemná utkání, Vrchlabí má zcela jasné skóre 3:0 na zápasy. Podaří se Jaroměři konečně uhrát alespoň bod a nebo si Stadion připíše na konto další skalp?

Stadion ve středu zajížděl na led Hronova, kde se snažil urvat další cenné body do tabulky. Bohužel pro hostující tým, který se prosadil pouze dvakrát v první třetině, tento duel vyhráli domácí, kteří přehráli Vrchlabí poměrem 3:2. Rozhodlo se však až v poslední minutě.

HC Jaroměř v posledním kole hostila tým z Nového Města nad Metují. Nové Město potřebovalo tři body, ale po třech třetinách bylo jasné, že si odveze maximálně dva. V prodloužení si pak tyto dva body potvrdili a Jaroměř prohrála po gólové tahanici 5:6.

Na Vrchlabí, které ve středečním kole v Hronově neuhrálo ani bod, se tak Nové Město nad Metují bodově dotáhlo, další kolo tak bude rozhodně zajímavé!

Nedělní utkání se odehraje od 17:00 na zimním stadionu v Jaroměři.