HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí přivítá pražskou Slavii

Vrchlabí přivítá pražskou Slavii

16.08.2008
Jakub Gabriel

V R C H L A B Í - Již v úterý 19.8. se ve vrchlabské D&D Elektromont aréně představí mistr loňského ročníku O2 Extraligy, tým HC Slavia Praha. Mužstvo vedené reprezentačním trenérem Vladimírem Růžičkou snad ani není třeba představovat. Vrchlabí zatím nezískalo ani bod a proti Slavii může jenom překvapit. Utkání začíná v 18:00 a ze zápasu bude připraven podrobný online přenos.

HC Slavia Praha v Tipsport Hockey Cupu 2007

Pražské Slavii se minulý ročník Tipsport Cupu vůbec nepovedl. Hokejisté Slavie skončili na posledním místě skupiny B. Nepodařilo se jim porazit Znojmo (2:5, 0:4) a Plzeň (1:3, 2:4). Jediný tým, který jednou porazili, byl budějovický MOUNTFIELD, jenž doma přehráli 3:2. V Českých Budějovicích ovšem podlehli tamějším hokejistům v poměru 2:1 pro domácí. Se třemi body se tedy Slavia rozloučila s pohárem na poslední čtvrté příčce ve skupině.

HC MOUNTFIELD České Budějovice - HC Slavia Praha 4:2

HC MOUNTFIELD porazil ve třetím utkání letošního ročníku Tipsport Cupu mistrovský celek pražské Slavie. Na druhé ledové ploše Budvar Arény šli domácí do vedení brankou Jána Muchy. Hosté pak během minuty otočili ve druhé třetině vývoj utkání zásluhou Doležala a Červenky, ale nakonec se přeci jen radovaly České Budějovice. Nejdříve srovnal stav Kotrla a výhru 4:2 zařídil rozdílovým gólem Veselý a poté pečetil proměněným trestným střílením Radek Duda.

HC Znojemští Orli - HC Vrchlabí 3:2

Znojemští šli rychle do vedení, v 5. minutě se trefil Selingr. Utkání mělo docela jasný průběh, když po Svobodově brance zvyšoval na 3:0 Meidl. Vrchlabští se ale nevzdávali, Gajovský nejdříve ve 28. minutě snížil na 1:3. Konečnou podobu dal výsledku opět Gajovský, který v poslední minutě zkorigoval výsledek na konečných 3:2.