HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí jede do Mostu

Vrchlabí jede do Mostu

07.10.2007
Jan Hanuš

V pondělí se odehraje již 10. kolo I. hokejové ligy. V Podkrušnohoří se opět utkají nováčci soutěže, v prvním vzájemném utkání hraném v DD Elektromont Aréně, nestačili hráči Mostu na rozjíždějící se Vrchlabí a prohráli 6:2. Po nešťasně prohraném sobotním zápase s Chomutovem čeká na naše hráče další těžký zápas.

Jak se daří Mostu

Most je zatím na předposledním sedmém místě skupiny Západ. Venku se Mostu až tak nedaří, z pěti zápasů se vždy vrátil bez bodu, jeden takový zápas jsme mohli 17. září vidět na vlastní oči. Ovšem doma svou kůži neprodává vůbec lacino a body se z Mostu moc nevozí. Všech osm bodů které má na svém kontě, získal ve čtyřech odehraných zápasech domácím ledě. Během sezóny byl z Mostu do Žiliny uvolněn brankář Robert Slipčenko, a na jeho místo přišel na střídavý start z HC Energie Karlovy Vary Lukáš Sáblík Další posilu představuje Petr Míka z Ústí nad Labem

Poslední zápas Mostu

SK Kadaň – HC Most 5:2 (0:0, 2:0, 3:2) Souboj o 6. místo se uskutečnil v rámci 9. kola 1. ligy mezi krajskými rivaly Kadaní a Mostem. Domácí byli po většinu klání lepším týmem jak v předvedené hře, tak v počtu vstřelených branek. Po bezbrankové 1. třetině šla Kadaň v 2. části do dvoubrankového vedení, které si nenechala do konce zápasu vzít z rukou. Most dvakrát snížil, což nemohlo stačit na 5 branek Kadaňských.

Zimní stadion Most
8.10. 17:30
SK HC Baník Most 10. kolo HC Vrchlabí
7. (8b) Umístění 3. (16b)
2 - 1 - 0 - 0 - 6 Celková bilance 5 - 0 - 0 - 1 - 3
Milan Buďa ( 4g.+5as. ) Nejproduktivnější hráč Rok Pajič ( 7g.+5as. )
Milan Buďa ( 4g.) Nejlepší střelec Rok Pajič ( 7g.)
Kamil Koláček
Martin Zaťovič( 6as.)
Nejvíce asistencí Rok Pajič
Kamil Tvrdek
Daniel Brynecký
Ladislav Gengel ( 5as.)
Milan Buďa (0) Nejlepší hráč v +/- Kamil Tvrdek (+7)
Kamil Charousek (-9) Nejhorší hráč v +/- Ctibor Jech (-2)
Robert Slipčenko (87,60%)
Radek Fiala (86,23%)
Lukáš Sáblík (86.67%)
Úspěšnost gólmanů Pavel Falta (92,83%)
Robert Slipčenko (0)
Radek Fiala (0)
Lukáš Sáblík (0)
Čistá konta Pavel Falta (0)

Výsledky Mostu

5. kolo: KLH Chomutov : HC Most 8:0
6. kolo: BK Mladá Boleslav : HC Most 5:2
7. kolo: HC Most : HC VCES Hradec Králové 4:5
8. kolo: HC Most :HC Rebel Havlíčkův Brod 4:3
9 . kolo: SK Kadaň : HC Most 5:2

Sestavy z posledního kola

Vrchlabí:Falta - Rýgl, Vála, Nakládal J., Chaloupka, Vyskočil, Hrach, Matějíček, Bendík - Tvrdek, Pajič, Brynecký - Kříž, Horčička, Plodek - Přeučil, Vantuch, Gengel - Valko, Rapač, Jech

Most:Sáblík - Szakal, Charousek, Martínek, Prošek, Nosek, Plaček, Suchánek, Růžička, Míka, Koláček, Zaťovič, Buďa, Kováč, Metlička, Plachý, Kořínek, Urban, Nekvinda, Baran, Kašťák.

Rozhodčí

Na hladký průběh zápasu bude dohlížet tato trojice rozhodčích, Pešina, Rozlílek, Sichrovský