HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí hostí Náchod

Vrchlabí hostí Náchod

24.01.2012
Jana Poskerová

Základní část je za HC Stadion Vrchlabí a mužstvo ve středu nastupuje k prvnímu zápasu nadstavby. Na led domácího Vrchlabí přijíždí družstvo z Náchoda. Po základní části je stav utkání 1:1, oba celky byly vítězné na domácím ledě. Ke středečnímu zápasu Vás zvou sami hráči.

Spolu s trenérem a vybranými hráči jsme zhodnotili dosavadní zápasy a tady je vzkaz pro Vás, fanoušky: "Určitě přijďte, bude dobrý hokej, hodně emocí, dobrá podívaná, prostě hokej," vzkazuje Lukáš Effemberk a k němu se přidává Alan Šrámek:"Chtěl bych všechny pozvat, aby přisli v hojném počtu a budeme se těšit." Petr Hlaváč zve na dobrý hokej a vzkazuje:"Bez fanoušků by to nebylo ono, tak přijďte fandit a zůstaňte s námi na všech domácích zápasech." A Jirka Jakubec už jen doplnil:"Budeme v plné sestavě, už nic lepšího nepředvedeme. Začíná to nejzajímavější ze sezóny a bude hodně důležité, jak to ve středu nastartujeme. Je to jeden z nejdůležitějších zápasů a když se povede, tak už se nám i v neděli bude lépe dýchat. Tak nás přijďte povzbudit."

Celý rozhovor s uvedenými hráči zveřejníme ve čtvrtek 26.1.2012.