HC Stadion Vrchlabí – Venkovní trojblok startuje v Litoměřicích

Venkovní trojblok startuje v Litoměřicích

15.01.2011
Michal Slavík

Čtyřikrát v řadě odešli hokejisté Vrchlabí z ledu vítězně, tuto jejich sérii však nyní čeká těžká zkouška. Tři následující kola odehrají na kluzištích soupeřů a začínají již dnes v Litoměřicích. Vzájemné souboje letos v obou případech patřily hostujícímu celku a Vrchlabští by rádi, aby toto pravidlo zafungovalo i tentokrát. Zápas v Kalich Areně startuje v 17 hodin.

Vzájemné zápasy 2010/11

08. kolo HC Vrchlabí - HC Stadion Litoměřice 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 33. Tvrzník (Hašek), 35. Heinisch (Slížek), 54. Horčička (Heinisch).

23. kolo HC Stadion Litoměřice - HC Vrchlabí 0:4(0:2, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Bezouška (Drábek J., Zíma), 5. Chaloupka (Poživil), 26. Rusnák (Kubeš), 51. Kubeš (Chaloupka).

Sestavy z minulého kola

HC Vrchlabí: Koutský - Drábek V., Matějíček, Duben, Pácal, Chaloupka, Hanzl, Poživil, Čížek - Látal, Filip, Urban - Beck - Hubáček, Drábek J. - Bláha, Vrtek, Bezouška - Kříž, Kubeš.

HC Stadion Litoměřice: Salfický - Gula, Stříteský, Kolbaba, Evan, Kříž, Vobořil, Martinka - Mrňa, Šinágl, Gengel, Zíma, Tvrzník, Slížek, Horčička, Hašek, Heinisch, Sklenička, Hlusička, Novák.