HC Stadion Vrchlabí – Ve středu proti Novému Bydžovu

Ve středu proti Novému Bydžovu

16.01.2012
Jan Bažant

Poslední zápas základní části Krajské ligy odehrají naši hokejisté 18.1. na ledě týmu Hc Stadion Nový Bydžov.

Základní část je pomalu za námi a HC Stadion Vrchlabí zatím figuruje na velmi pěkném druhém místě. Svoji pozici si náš tým může ještě vylepšit, když porazí Nový Bydžov a zároveň Nové Město prohraje v zápase se Dvorem Králové. V posledním utkání si naši borci poradili s aktuálně třetím celkem tabulky, Jaroměří. Zápas zvládli zejména díky výborné první třetině a přes poměrně nervózní závěr utkání zvítězili přesvědčivě 4:0. Bohužel i Nové Město svůj zápas vyhrálo. Na domácím ledě si poradilo bez problémů s předposledním Opočnem v poměru 10:5 a udrželo si tak nejtěsnější jednobodový náskok před naším týmem.

Náš středeční soupeř se nachází na osmém místě tabulky. V roce 2012 se mu vůbec nedaří , prohrál totiž všechny čtyři utkání. Naposledy na ledě Hronova utrpěli debakl 8:1.

Doufejme, že naši hráči poslední zápas základní části zvládnou a najedou na vítěznou vlnu před další částí sezóny.