HC Stadion Vrchlabí – V posledním domácím zápase proti Hvězdě

V posledním domácím zápase proti Hvězdě

15.03.2012
Jan Bažant

V sobotu se představíme s posledním domácím utkání této sezóny proti týmu Hc Hvězda Praha.

Středeční utkání na domácím ledě proti Lomnici nad Popelkou přinesl celou řadu zvratů a dramatických situací. Do utkání jako by nastoupil úplně jiný tým než ten, nad kterým Stadion vyhrál v Lomnici 5:1. Hosté dlouho drželi s Vrchlabím krok ale nakonec se Stadionu podařilo strhnout vedení na svou stranu a připsat si 3 body.

Náš sobotní soupeř v posledním utkání přivítal na svém ledě tým Hc Lev Slaný. Málokdo očekával jiný výsledek než výhru hostí ze Slaného. Domácí Hvězdě totiž patřilo beznadějně poslední místo, navíc bez jediného získaného bodu. Začátek utkání se pro Hvězdu nevyvíjel dobře. Během první třetiny musel brankář pražanů Vokatý lovit puk ze své sítě hned čtyřikrát, domácím se nepodařilo vstřelit ani branku a tak to vypadalo že se utkání zvrhne v debakl. Postupem času se ale Hvězda oklepala a začala útočit. Nakonec se jim podařilo to, co málokdo očekával. Ve vlastním oslabení v čase 59:31 vyrovnal Fuks na 5:5. V prodloužení pak nešťastné Lvy dorazil opět Fuks a Hvězda si připsala první 2 body za výhru v prodloužení.

Přijďte podpořit naše borce v modrém do dalšího důležitého utkání v kvalifikaci ! Zápas začíná na ZS ve Vrchlabí od 17 hodin.