HC Stadion Vrchlabí – V neděli doma s Jaroměří

V neděli doma s Jaroměří

03.02.2012
Jan Bažant

Další zápas čeká naše hokejisty v neděli 5.2. Na domácím ledě přivítáme zatím poslední tým nadstavbové části Krajské ligy - Jaroměř.

V posledním kole Stadion v domácím prostředí vyzval tým Hronova. S tímto soupeřem jsme měli vyrovnanou bilanci 1:1 na zápasy. Především první třetina se hrála ve vysokém tempu a k vidění byla řada nebezpečných situací před oběma brankami. Pŕestože tým Hronova přijel poměrně v malém počtu hráčů, po celý průběh zápasu byl našim borcům vyrovnaným soupeřem. Nakonec se však radoval domácí Stadion, houževnatého soupeře se podařilo porazil 4:2.

Poslední zápas našeho nedělního soupeře taky velice zajímal vrchlabského fanouška. Jaroměř totiž na svém ledě hostila vedoucí tým nadstavbové části, Nové Město. Domácí do zápasu vlétli aktivně a lídr tabulky měl s aktivní hrou Jaroměře poměrně velké problémy. Zápas se ale zlomil ve 2 třetině, kdy Jaroměř nejprve přišla o vedení 4:2 a poté se Novému Městu podařilo zápas zcela zvrátit ve svůj prospěch. Do sítě otřesené Jaroměře začal padat gól za gólem a skóre se nakonec zastavilo až na děsivém čísle 11:4 pro hosty. Pro Jaroměř to znamenalo jediné - že nadále zůstane na posledním místě tabulky.

Prijďte podpořit naše hokejisty v zápase o další důležité body nadstavbové části. Zápas začíná na ZS ve Vrchlabí od 17 hodin.