HC Stadion Vrchlabí – V neděli do Náchoda

V neděli do Náchoda

27.10.2011
Jan Bažant

K dalšímu zápasu KLM zajíždí naši hokejisté na led Náchoda. Oba týmy se už střetly v utkání v Metuje cupu. Vrchlabí v Náchodě dokázalo i přes nepříznivý průběh utkání otočit a přivezlo domů 3 body za výhru 6:4.

Náchod odstartoval do ligy na výbornou, když dokázal porazit Dvůr Králové na jeho ledě vysoko 9:1. Nutno ovšem dodat, že kádr Dvora Králové kvůli finančním problémům klubu nedisponuje takovou kvalitou jako v minulých letech. V dalším utkání ale Náchod nedokázal před domácím publikem potvrdit výhru a podlehl mužstvu SK Třebechovice 3:5. Poté tým utrpěl ještě jednu prohru v Jaroměři v poměru 3:0, kde Náchod ztroskotal hlavně díky špatné koncovce.

Naši hráči naopak postupují ligou bez ztráty bodu když dokázali postupně porazit mužstva Jičína, Semechenic a Nového Města nad Metují. Nad jejich síly tak byla až ve středu Lomnice nad Popelkou, v rámci přátelského utkání náš tým prohrál 4:7.

V neděli budeme nastupovat v roli lídra soutěže, Vrchlabí figuruje na 1. místě s 9 body zatímco soupeř je 8 se 3 body. Zápas se hraje na ZS v Náchodě od 17 hodin.