HC Stadion Vrchlabí – Trenér Řeháček - Góly nejsou všechno

Trenér Řeháček - Góly nejsou všechno

09.12.2009
Jana Poskerová

Třetí výhru pod vedením Josefa Řeháčka a zároveň nejvyšší počet nastřílených gólů viděla ve včerejším zápase vrchlabská Elektromont aréna. Po první třetině to sice na gólové žně moc nevypadalo, ale krkonošští hráči se nakonec překonali a Havířov odjížděl domů s šesti inkasovanými brankami.

Ale i přesto měl trenér k výkonu svých svěřenců připomínky:"Ano, góly padaly, to je určitě výborné, ale ve druhé třetině tak říkajíc usnuli na obláčku a zapomněli, že hokej se hraje 60 minut."

Skóre zápasu otevřel ve dvanácté minutě útočník Tomáš Klimt:"Zápas pro nás začal dobře, dali jsme první gól a první třetinu jsme odehráli výborně. O druhé třetině bych se moc nezmiňoval, dali jsme sice branky, ale jinak to byla mizérie. Vrátili jsme se zase až ve třetí třetině."

V sobotu přijede do Vrchlabí ústecký tým, ale podle slov Klimta, stejně jako trenéra, je HC Vrchlabí připraveno s ním svést o vítězství bitvu. "Musíme hrát zodpovědně, pokud předvedeme výkon, jako v Benátkách, nebo jako v první a třetí třetině proti Havířovu, pak máme na to, abychom bodovali," tvrdí svorně trenér i útočník. Pantheři odjeli poraženi, můžeme tedy jen popřát, aby ani řev lva nebyl vítězný.