HC Stadion Vrchlabí – První zápas nového roku se odehraje v Opočně

První zápas nového roku se odehraje v Opočně

03.01.2012
Raina Jarošová

Ve středečním 18. kole KLM vrchlabští hokejisté zajíždějí na led Opočna, kde se odehraje první zápas roku 2012. Stadion má s Opočnem pozitivní bilanci, první vzájemný, domácí zápas vyhrál vysoko poměrem 10:0. Očekává se tedy lehká bitva se třemi body na kontě HC Stadionu Vrchlabí.

HC Baroni Opočno jsou na předposledním, tedy jedenáctém místě tabulky s pouhými osmi body a před posledními Semechnicemi mají náskok šesti bodů. Ze 17 zápasů mají na kontě třináct proher a pouze dvě tříbodové výhry. Další dva body Opočno získalo v zápasech s Hronovem, první vzájemný vyhrál Wikov až na nájezdy 8:7 a v odvetném zápase prohráli Baroni poměrem 5:6 v prodloužení.

Naopak Stadionu se v letošní sezóně daří, drží se na průběžném druhém místě tabulky a na kontě má 41 bodů. Až na drobné zaváhání na začátku ligy, kdy prohrál venku s Náchodem, následně doma s Hronovem a ve 14. kole s Novým Městem má na svědomí třináct výher a jednu v prodloužení, kdy vyhrál v Jičíně poměrem 3:2.

Středeční utkání se odehraje na zimním stadionu v Opočně od 18:00. Hokejisté jsou odpočatí, na HC Stadion Vrchlabí čekají tři body, přijeďte je podpořit!