HC Stadion Vrchlabí – Příprava pokračuje, přijedou Benátky nad Jizerou

Příprava pokračuje, přijedou Benátky nad Jizerou

23.08.2010
Jan Hanuš

Přípravné období se dostává do své druhé poloviny a další domácí přípravný zápas čeká na vrchlabské hokejisty v úterý 24. srpna. Tentokráte prověří mužstvo trenérů Řeháček – Svoboda tým z Benátek nad Jizerou.

S železnou pravidelností střídají benátečtí hokejisté výsledky v přípravném období. Po prohře následuje výhra. První přípravné utkání znamenalo domácí prohru s novým účastníkem první ligy z Písku. Následovala výhra na ledě ambiciozního Hradce Králové po které přišla ruhá prohra a opět s nováčkem první ligy z Litoměřic. První domácí výhra byla až v utkání s Kadaní a před týdnem tým Benátek nestačil po samostatných nájezdech na berounské Medvědy.

Kromě dlouholetého kapitána Vrchlabí Aleše Vály a loňské podkrkonošské posily Tomáše Klimta, najdeme na benátecké soupisce řadu bývalých vrchlabských hráčů. Spolupráce s Libercem přihrála z pod Ještědu do týmu trenéra Milana Černého Tomáše Vozku, Romana Chloubu a Petra Kicu. Z nedaleké Mladé Boleslavi bude oblékat benátecký dres Lukáš Krejčík.

D&D Elektromont Aréna
24.8. 18:00
HC Vrchlabí Příprava HC Benátky nad Jizerou
znak týmu znak hokej.cz znak týmu