HC Stadion Vrchlabí – Předvánoční nadílka bodů je pryč
Ohlasy k zápasu

Předvánoční nadílka bodů je pryč

22.12.2009
Jana Poskerová

Celek HC Dukla Jihlava si odvezl z pondělního zápasu tři body. Celek HC Vrchlabí sice byl ve vedení, ale nakonec třikrát inkasoval. Dost možná se na hře týmu projevila absence nemocných hráčů... Každopádně se poslední předvánoční zápas domácím hokejistům nepovedl.

Jedinou a původně vedoucí branku HC Vrchlabí vstřelil David Zíma: "Po první třetině jsme byli spokojení. Ale pak přišly hrozné individuální chyby. Nestalo se nám to poprvé, ale musíme zapracovat na tom, aby se nám to nestávalo pokud možno vůbec."

Jihlava se od druhé třetiny dostala do tempa a druhou dvacetiminutovku ovládla, nejen že vyrovnala stav, do šaten odcházeli s náskokem jednoho gólu. "Občas jsme byli pod tlakem, ale jak už jsem říkal, branky padly po individuálních chybách. Ale faktem zůstává, že jsme pak hráli špatně dozadu," vysvětluje David. "Od trenéra jsme ve druhé přestávce dostali vynadáno, abychom hráli lépe dozadu, dopředu to pak přijde samo."

Bohužel nepřišlo. Jak už trenér několikrát opakoval - hrát zodpovědně, hrát dozadu, nedělat hrubky. To všechno včera hráči pozapomněli.

Ale aspoň ještě přání pro fanoušky:"Přeju jim hezké Vánoce a šťastný nový rok. My tam máme ještě před silvestrem nějaké zápasy, tak se budeme snažit, aby byly lepší než ten s Jihlavou." A fanoušci v to budou doufat.