HC Stadion Vrchlabí – Potvrdí Vrchlabí první místo domácí výhrou?
Preview k zápasu

Potvrdí Vrchlabí první místo domácí výhrou?

26.02.2012
Raina Jarošová

V posledním kole nadstavby zavítá do Vrchlabí tým z Třebechovic nad Orebem. HC Stadion Vrchlabí se naposledy představí před domácími diváky, v nadstavbové části Třebechovice v prvním vzájemném utkání na hostující Vrchlabí nevyzrály.

Třebechovice se v posledním utkání setkaly s týmem z Nového Města nad Metují. Bohužel tento zápas pro ně nedopadl dobře, Nové Město nepřipustilo žádnou senzaci a snadno Třebechovice rozstřílelo vysoko poměrem 7:2. Třebechovický tým se stále nachází na posledním místě tabulky.

HC Stadion Vrchlabí v předchozím kole zajížděl na led Jaroměře. Utkání dopadlo úspěšně pro hostující tým, který nasázel do jaroměřské branky celkem 8 gólů. Nyní se Vrchlabí dělí o první místo s Novým Městem nad Metují, které má shodně bodů, gólově je na tom však HC Stadion lépe. Středeční zápas tedy rozhodne o všem!

Poslední kolo nadstavby se odehraje od 18:00 na ZS ve Vrchlabí. Přijď podpořit svůj tým a zaplnit arénu, vezmi si na sebe cokoli bílého, u vstupu dostaneš poukázku a při koupi svého oblíbeného nápoje (pivo, čaj, svařák) si můžeš dopřát o jeden navíc!