HC Stadion Vrchlabí – Podaří se Stadionu zvítězitl nad Třebechovicemi?

Podaří se Stadionu zvítězitl nad Třebechovicemi?

11.01.2012
Raina Jarošová

Ve dvacátém kole KLM se proti sobě postaví týmy Stadionu Vrchlabí a SK Třebechovice nad Orebem. V prvním vzájemném zápase se vrchlabským na domácím ledě podařilo zvítězit poměrem 3:0.

Vrchlabským se v posledním zápase podařilo zvítězit nad Dvorem Králové, který porazili 4:2. I když se Dvoru podařilo vstřelit první gól zápasu, další minuty už byly v režii Vrchlabí. Stadion se tedy dotahuje na první Nové Město nad Metují, na které ztrácí už pouhý jeden bod. Nezbývá doufat, že Nové Město klopýtne v zápase s Novou Pakou a Vrchlabí se podaří porazit třebechovické.

SK Třebechovice nad Orebem se pohybují na pátém místě tabulky s počtem 38 bodů. Na kontě mají z 19 zápasů 11 výher a dvě v prodloužení. V posledním zápase Třebechovice nestačily na tým z Jaroměře, který si na domácím ledě vysloužil výhru 7:5.

Zápas se odehraje ve středu od 18 hodin na ledě Třebechovic.