HC Stadion Vrchlabí – Podaří se Stadionu vyhrát i v Náchodě?

Podaří se Stadionu vyhrát i v Náchodě?

13.02.2012
Raina Jarošová

V dalším kolem nadstavbové části KLM se HC Stadion Vrchlabí představí na ledě Náchoda. V prvním kole druhé části se Vrchlabí podařilo porazit náchodské hráče poměrem 8:4. Náchod tedy bude mít šanci srovnat stav zápasů na 1:1, ale Stadion si určitě půjde pro 3 body najisto.

Vrchlabí uhrálo další tři cenné body v Třebechovicích, které porazilo 6:3. Zápas ale nebyl rozhodnut, i když hostující hráči vedli o čtyři branky. Toto manko totiž dokázaly Třebechovice během pouhé jedné minuty vymazat a do šaten se po druhé třetině odcházelo za stavu 5:3 pro HC Stadion Vrchlabí.

Hráčům Náchoda se poslední zápas povedl, na svém ledě dokázali porazit první Nové Město nad Metují a to vysoko 8:2. Nejlépe se Náchodu vydařila poslední třetina, kterou vyhráli poměrem 5:2. V Náchodě se střídají vysoké výhry s vysokými prohrami, například Jaroměř na náchodské hráče nestačila a prohrála 9:2. Naopak v derby s Hronovem se Náchodu nedařilo a tak si odvezl prohru 3:8.

Rozhodně to ve středu nebude lehký zápas, proto přijeďte podpořit svoje hráče v dalším kole! Středeční zápas se odehraje od 18:00 na zimním stadionu v Náchodě.