HC Stadion Vrchlabí – Podaří se Stadionu útok na první místo proti Jaroměři?
Preview k zápasu

Podaří se Stadionu útok na první místo proti Jaroměři?

14.01.2012
Raina Jarošová

V předposledním jednadvacátém kole KLM se odehraje zápas Stadionu Vrchlabí proti Jaroměři. První vzájemný zápas skončil ve prospěch Vrchlabí, které vyhrálo přesvědčivě 4:1. Vrchlabí má pouhé dva zápasy na to, aby přeskočilo vedoucí Nové Město nad Metují.

Tým Jaroměře se dvě kola před koncem základní části pohybuje na třetím místě pod Stadionem Vrchlabí, na kontě má 45 bodů. V neděli se tedy odehraje velmi atraktivní utkání. HC Jaroměř vyhrála 15 utkání z dvaceti, prohrát se jim "podařilo" jenom pětkrát.

HC Vrchlabí se nepodařil poslední zápas, ve kterém se setkalo s týmem z Třebechovic. Stadion v těžké bitvě prohrál 1:4 a stále je na druhém místě tabulky. Na první Nové Město ztrácí jeden bod.

Nedělní utkání se odehraje na ZS ve Vrchlabí od 17:00. Přijďte podpořit domácí tým v možná nejdůležitějším zápase sezóny!